in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Run to nowy serial romantyczny od HBO, który warto mieć na oku

serial run 2020 hbo go
Run (HBO)

https://www.youtube.com/watch?v=_jwEiXdJGKM

Dobry romans nie jest zły, ale czasem i ten nienajlepszy może być przygodą życia. Trzeba tylko napisać “Run” i jazda!

Run to opowieść o Ruby Richardson, która porzuca swoje nudne życie na przedmieściach, by sięgnąć do przeszłości i spotkać się ze swoim byłym chłopakiem ze studiów, Billym Johnsonem. Siedemnaście lat wcześniej zawarli pakt, że jeśli jedno z nich wyśle wiadomość o treści “Run”, a drugie odpowie tym samym, to porzucą wszystko i spotkają się na dworcu Grand Central w Nowym Jorku, by ruszyć z niego wspólnie w wielką podróż przez Stany Zjednoczone.

Run będzie widowiskiem dwójki aktorów i dwóch scenarzystek

Znana z Niewiarygodnego i Siostry Jackie Merritt Wever wcieliła się w Ruby, a Domhnall Gleeson, którego możecie kojarzyć z ostatnich Gwiezdnych wojen, zagrał Billy’ego. Widowisko stworzyły Vicky Jones i Phoebe Waller-Bridge, które wcześniej pracowały nad serialem Amazon Prime Video Fleabag. Pierwszy odcinek wyreżyserowała Kate Dennis.

Serial wyląduje na HBO i HBO GO 12 kwietnia (w Polsce najpewniej 13 kwietnia). Premierowy sezon będzie miał osiem odcinków.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwilż serial HBO Polska

Odwilż coraz bliżej. Mamy materiały z nowego polskiego serialu HBO

castlevania sezon 3 netflix zwiastun premiera

Castlevania wraca na Netflix z trzecim sezonem