serial run 2020 hbo go
Run (HBO)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Run to nowy serial romantyczny od HBO, który warto mieć na oku

Dobry romans nie jest zły, ale czasem i ten nienajlepszy może być przygodą życia. Trzeba tylko napisać “Run” i jazda!

Run to opowieść o Ruby Richardson, która porzuca swoje nudne życie na przedmieściach, by sięgnąć do przeszłości i spotkać się ze swoim byłym chłopakiem ze studiów, Billym Johnsonem. Siedemnaście lat wcześniej zawarli pakt, że jeśli jedno z nich wyśle wiadomość o treści “Run”, a drugie odpowie tym samym, to porzucą wszystko i spotkają się na dworcu Grand Central w Nowym Jorku, by ruszyć z niego wspólnie w wielką podróż przez Stany Zjednoczone.

Run będzie widowiskiem dwójki aktorów i dwóch scenarzystek

Znana z Niewiarygodnego i Siostry Jackie Merritt Wever wcieliła się w Ruby, a Domhnall Gleeson, którego możecie kojarzyć z ostatnich Gwiezdnych wojen, zagrał Billy’ego. Widowisko stworzyły Vicky Jones i Phoebe Waller-Bridge, które wcześniej pracowały nad serialem Amazon Prime Video Fleabag. Pierwszy odcinek wyreżyserowała Kate Dennis.

Serial wyląduje na HBO i HBO GO 12 kwietnia (w Polsce najpewniej 13 kwietnia). Premierowy sezon będzie miał osiem odcinków.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Odwilż serial HBO Polska

Odwilż coraz bliżej. Mamy materiały z nowego polskiego serialu HBO

castlevania sezon 3 netflix zwiastun premiera

Castlevania wraca na Netflix z trzecim sezonem