Run film 2020 Hulu Sarah Paulson
"Run" to nowy film oryginalny serwisu Hulu
in

SUPER!SUPER! Na czasieNa czasie SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Premiera dnia: “Run” od Hulu

https://www.youtube.com/watch?v=lf99oBP5mhQ

“Run” to thriller o morderczo nadopiekuńczej matce, który według krytyków jest wart czasu fanów opowieści trzymających w napięciu.

“Run” to kolejny z tegorocznych filmów, który trafił do serwisu strumieniującego zamiast do kin. Widowisko wyreżyserowane przez Aneesha Chaganty’ego zostało napisane przez niego we współpracy z Seve Ohanianem, z którym pracował wcześniej nad filmem “Searching”.

⚡ PRZECZYTAJ: “Psychika mordercy”, czyli dokument o seryjnych mordercach na HBO GO

“Run” opowiada o poruszającej się na wózku inwalidzkim nastolatce (w tej roli Kiera Allen), która uczy się w domu i z czasem zaczyna podejrzewać, że jej obsesyjnie nadopiekuńcza matka (wcieliła się w nią Sarah Paulson) skrywa jakieś złowieszcze sekrety.

Fabuła filmu przypomina nieco oparty na faktach serial “The Act”, gdzie mieliśmy do czynienia z morderstwem matki z Zastępczym zespołem Münchhausena przez chłopaka jej córki. Kobieta ubezwłasnowolniła i znęcała się nad dzieckiem, aż w pewnym momencie rzeczy potoczyły się wyjątkowo nieciekawie. W przypadku filmu, który od dziś można oglądać na Hulu, również mamy do czynienia z matką, która zdradza to zaburzenie pozorowane.

👍 Krytycy zachęcają do obejrzenia

Krytycy na Rotten Tomatoes są niemal całkowicie zgodni, że warto film obejrzeć. Na tę chwilę w serwisie zebrano 58 recenzji i 95% z nich to opinie pozytywne. Widowisko obecnie ma tam średnią ocenę 7,3/10.

Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o filmie, jeśli już go obejrzeliście. Niestety na tę chwilę nie znamy stacji ani serwisu, który pokaże film w Polsce. Ich strata, bo nie wiem jak Wy, ale ja dziś spędzę wieczór właśnie z tym widowiskiem.

Oglądaj film “Run” w serwisie Hulu ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

“Mindhunter” – jeśli serial wróci na Netflix, to niestety nieprędko

Morderstwo w Madison kryminalny serial dokumentalny HBO GO

Premiera dnia: “Morderstwo w Madison” na HBO GO