Run film 2020 Hulu Sarah Paulson
"Run" to nowy film oryginalny serwisu Hulu
in

SUPER!SUPER!

Premiera dnia: “Run” od Hulu

“Run” to thriller o morderczo nadopiekuńczej matce, który według krytyków jest wart czasu fanów opowieści trzymających w napięciu.

“Run” to kolejny z tegorocznych filmów, który trafił do serwisu strumieniującego zamiast do kin. Widowisko wyreżyserowane przez Aneesha Chaganty’ego zostało napisane przez niego we współpracy z Seve Ohanianem, z którym pracował wcześniej nad filmem “Searching”.

⚡ PRZECZYTAJ: “Psychika mordercy”, czyli dokument o seryjnych mordercach na HBO GO

“Run” opowiada o poruszającej się na wózku inwalidzkim nastolatce (w tej roli Kiera Allen), która uczy się w domu i z czasem zaczyna podejrzewać, że jej obsesyjnie nadopiekuńcza matka (wcieliła się w nią Sarah Paulson) skrywa jakieś złowieszcze sekrety.

Fabuła filmu przypomina nieco oparty na faktach serial “The Act”, gdzie mieliśmy do czynienia z morderstwem matki z Zastępczym zespołem Münchhausena przez chłopaka jej córki. Kobieta ubezwłasnowolniła i znęcała się nad dzieckiem, aż w pewnym momencie rzeczy potoczyły się wyjątkowo nieciekawie. W przypadku filmu, który od dziś można oglądać na Hulu, również mamy do czynienia z matką, która zdradza to zaburzenie pozorowane.

👍 Krytycy zachęcają do obejrzenia

Krytycy na Rotten Tomatoes są niemal całkowicie zgodni, że warto film obejrzeć. Na tę chwilę w serwisie zebrano 58 recenzji i 95% z nich to opinie pozytywne. Widowisko obecnie ma tam średnią ocenę 7,3/10.

Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o filmie, jeśli już go obejrzeliście. Niestety na tę chwilę nie znamy stacji ani serwisu, który pokaże film w Polsce. Ich strata, bo nie wiem jak Wy, ale ja dziś spędzę wieczór właśnie z tym widowiskiem.

Oglądaj film “Run” w serwisie Hulu ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

“Mindhunter” – jeśli serial wróci na Netflix, to niestety nieprędko

Morderstwo w Madison kryminalny serial dokumentalny HBO GO

Premiera dnia: “Morderstwo w Madison” na HBO GO