Runaways serial
Po najnowszym zwiastunie serialu Marvela Runaways spodziewam się średniej produkcji | Marvel, Hulu
in

SUPER!SUPER!

Runaways Marvela pokazuje pazur na dwuminutowym zwiastunie

Pojawił się nowy zwiastun serialu Runaways Marvela. Warto go zobaczyć i wyrobić sobie wstępnie zdanie na temat produkcji. W moim odczuciu widowisko na najnowszym materiale sprawia wrażenie nieco przesłodzonego i przypomina średnich lotów serial z MTV.

Obym się mylił, bo mocno czekałem na Runaways.

Produkcja opowiada o grupce nastolatków obdarzonych wyjątkowymi zdolnościami, którzy odkrywają, że ich rodzice należą do syndykatu zbrodni, zrzeszającego superłotrów. Tym samym postanawiają przeciwstawić się złu, którego dopuściły się ich rodziny. Komiks pisany początkowo przez Briana K. Vaughana (Ex Machina, Saga) spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i od czasu premiery w 2003 roku wydawnictwo co jakiś czas wraca do tytułu, a bohaterzy Runaways na stałe wpisali się w koloryt Marvel Comics.

Pierwsze opinie po pokazach przedpremierowych są dosyć pozytywne. Chociaż najnowszy serial Marvela nie zrywa czapek z głów, to krytycy określają go mianem nastoletniej superbohaterskiej dramy, którą nieźle się ogląda i idealnie trafi do młodszych widzów.

Premiera serialu już 21 listopada w Stanach Zjednoczonych na Hulu i w Polsce na Showmaksie. Kolejne odcinki będą pokazywały się co tydzień na tych streamingach. Pierwszy sezon będzie miał 13. odcinków.

Listopad to bardzo gorący okres w Marvel Cinematic Universe. Właśnie do kin wszedł Thor: Ragnarok. A w ten sam dzień, co Runaways, startuje The Punisher na Netfliksie.

Runaways na ShowMaksie

Źródło: YouTube

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Legion Samobójców 2

Legion samobójców 2 zacznie się… Już za chwilę

Preacher Kaznodzieja 3 amc

Preacher – kaznodzieja zostaje z nami chwilę dłużej