in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK SMUTNESMUTNE LOLLOL OkropneOkropne

“Rzymskie dziewczyny” wracają na Netflix z finałowym sezonem

rzymskie dziewczyny sezon 3 baby netflix serial
"Rzymskie dziewczyny" wracają na Netflix z trzecim sezonem

Netflix zapowiedział właśnie finałowy sezon włoskiego serialu “Rzymskie dziewczyny”.

“Rzymskie dziewczyny” to luźno inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o młodych dziewczynach wchodzących w świat prostytucji. Osobiste problemy kierują je w destruktywne środowiska, gdzie poznają ludzi, którzy nie zawahają się wykorzystać ich naiwności i nieobeznania w dorosłej, nierzadko brutalnej rzeczywistości.

Serial spotkał się z dosyć mieszanym odbiorem, ale zyskał fanów na całym świecie, stąd decyzja o tym, że powstanie trzeci, finałowy sezon, który ma zamknąć opowieść. To ładnie nakręcona historia o zajmującej i intrygującej fabule, ale niestety niewykorzystująca drzemiącego w niej potencjału. Serial niekoniecznie spotkał się z uwielbieniem wśród krytyków, którzy na Rotten Tomatoes wystawili pierwszemu sezonowi ocenę 6/10. Również przeciętni widzowie stwierdzili, iż jest to produkcja najwyżej niezła – na IMDB serial ma notę 6,8/10, a na Filmwebie 6,4/10.

Dokładna data premiery trzeciego sezonu jest nieznana, ale już dziś wiemy, iż widowisko zawita na Netflix we wrześniu 2020 roku.

Oglądaj serial “Rzymskie dziewczyny” w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Biohakerzy serial netflix

“Biohakerzy” zaatakują Netflix w sierpniu. Przygotujcie się na biotechnologiczny thriller

kraj imigrantów netflix serial dokumentalny

“Kraj imigrantów”: dokument Netflixa o polowaniu na imigrantów w USA