rzymskie dziewczyny sezon 3 baby netflix serial
"Rzymskie dziewczyny" wracają na Netflix z trzecim sezonem
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK SMUTNESMUTNE LOLLOL WTF?!WTF?!

“Rzymskie dziewczyny” wracają na Netflix z finałowym sezonem

Netflix zapowiedział właśnie finałowy sezon włoskiego serialu “Rzymskie dziewczyny”.

“Rzymskie dziewczyny” to luźno inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o młodych dziewczynach wchodzących w świat prostytucji. Osobiste problemy kierują je w destruktywne środowiska, gdzie poznają ludzi, którzy nie zawahają się wykorzystać ich naiwności i nieobeznania w dorosłej, nierzadko brutalnej rzeczywistości.

Serial spotkał się z dosyć mieszanym odbiorem, ale zyskał fanów na całym świecie, stąd decyzja o tym, że powstanie trzeci, finałowy sezon, który ma zamknąć opowieść. To ładnie nakręcona historia o zajmującej i intrygującej fabule, ale niestety niewykorzystująca drzemiącego w niej potencjału. Serial niekoniecznie spotkał się z uwielbieniem wśród krytyków, którzy na Rotten Tomatoes wystawili pierwszemu sezonowi ocenę 6/10. Również przeciętni widzowie stwierdzili, iż jest to produkcja najwyżej niezła – na IMDB serial ma notę 6,8/10, a na Filmwebie 6,4/10.

Dokładna data premiery trzeciego sezonu jest nieznana, ale już dziś wiemy, iż widowisko zawita na Netflix we wrześniu 2020 roku.

Oglądaj serial “Rzymskie dziewczyny” w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Biohakerzy serial netflix

“Biohakerzy” zaatakują Netflix w sierpniu. Przygotujcie się na biotechnologiczny thriller

kraj imigrantów netflix serial dokumentalny

“Kraj imigrantów”: dokument Netflixa o polowaniu na imigrantów w USA