The Boys sezon 4

“Rzymskie dziewczyny” wracają na Netflix z finałowym sezonem

Dariusz Filipek
1 min czytania
"Rzymskie dziewczyny" wracają na Netflix z trzecim sezonem

Z ostatniej chwili

Netflix zapowiedział właśnie finałowy sezon włoskiego serialu “Rzymskie dziewczyny”.

“Rzymskie dziewczyny” to luźno inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o młodych dziewczynach wchodzących w świat prostytucji. Osobiste problemy kierują je w destruktywne środowiska, gdzie poznają ludzi, którzy nie zawahają się wykorzystać ich naiwności i nieobeznania w dorosłej, nierzadko brutalnej rzeczywistości.

- Reklama -
Ad image

Serial spotkał się z dosyć mieszanym odbiorem, ale zyskał fanów na całym świecie, stąd decyzja o tym, że powstanie trzeci, finałowy sezon, który ma zamknąć opowieść. To ładnie nakręcona historia o zajmującej i intrygującej fabule, ale niestety niewykorzystująca drzemiącego w niej potencjału. Serial niekoniecznie spotkał się z uwielbieniem wśród krytyków, którzy na Rotten Tomatoes wystawili pierwszemu sezonowi ocenę 6/10. Również przeciętni widzowie stwierdzili, iż jest to produkcja najwyżej niezła – na IMDB serial ma notę 6,8/10, a na Filmwebie 6,4/10.

Dokładna data premiery trzeciego sezonu jest nieznana, ale już dziś wiemy, iż widowisko zawita na Netflix we wrześniu 2020 roku.

Oglądaj serial “Rzymskie dziewczyny” w serwisie Netflix >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz