in

SUPER!SUPER!

Rzymskie dziewczyny – pełen zwiastun serialu Netflixa o włoskim skandalu

Rzymskie dziewczyny serial netflix 2018 data premiery online
Rzymskie dziewczyny (Netflix)

Rzymskie dziewczyny to najbardziej oczekiwany nieanglojęzyczny serial listopada, według danych dostarczonych nam przez TV Time. Włoskie widowisko wcześniej podsycało apetyt bardzo nastrojową zajawką, a dziś dostało pełen zwiastun.

Nie polskojęzyczny serial 1983, który również dostał niedawno zwiastun, a właśnie Rzymskie dziewczyny są najbardziej oczekiwanym serialem z Europy w listopadzie. Serial Netflixa opowie o wchodzeniu w dorosłość. Jest inspirowany skandalem, który faktycznie miał miejsce kilka lat temu – Baby Squillo. W aferę uwikłał się między innymi mąż Alessandry Mussolini, posłanki Parlamentu Europejskiego. Został oskarżony o korzystanie z usług nastoletnich prostytutek. Co było ciosem dla kariery jego żony, która walczyła z prostytucją i pedofilią. Rzecz była o wiele głębsza i jak się okazało, z usług młodych prostytutek korzystali politycy, biznesmeni, policjanci oraz duchowni. Mussolini walczyła o prawo do chemicznej kastracji pedofilii. Ponadto nieprzypadkowa jest zbieżność nazwisk. Kobieta jest wnuczką Benito Mussoliniego.

Rzymskie dziewczyny to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial o grupie nastolatek pochodzących z rzymskiej dzielnicy Parioli, które odrzucają społeczne normy, szukając własnej tożsamości i niezależności. Ich życiu stale towarzyszą wspólne sekrety, zakazana miłość oraz presja rodziny.

Netflix

Premiera serialu Rzymskie dziewczyny odbędzie się 30 listopada na Netfliksie. Będzie liczyła 8 odcinków. Jest to kolejny serial z Włoch po Suburrze.

Serial Rzymskie dziewczyny w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5bae40a372e66510f97d4639″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

disney plus polska bob iger 21st century fox hulu

Hulu i Disney Plus mają pojawić się w Europie

making a murderer sezon 2 making a murderer 2 sezon making a murderer recenzja netflix making a murderer netflix opinie
8/10

Making a Murderer – sezon 2 – recenzja kryminalnego serialu dokumentalnego Netflixa