The Boys sezon 4

Rzymskie dziewczyny – pełen zwiastun serialu Netflixa o włoskim skandalu

Dariusz Filipek
2 min czytania
Rzymskie dziewczyny (Netflix)

Z ostatniej chwili

Rzymskie dziewczyny to najbardziej oczekiwany nieanglojęzyczny serial listopada, według danych dostarczonych nam przez TV Time. Włoskie widowisko wcześniej podsycało apetyt bardzo nastrojową zajawką, a dziś dostało pełen zwiastun.

Nie polskojęzyczny serial 1983, który również dostał niedawno zwiastun, a właśnie Rzymskie dziewczyny są najbardziej oczekiwanym serialem z Europy w listopadzie. Serial Netflixa opowie o wchodzeniu w dorosłość. Jest inspirowany skandalem, który faktycznie miał miejsce kilka lat temu – Baby Squillo. W aferę uwikłał się między innymi mąż Alessandry Mussolini, posłanki Parlamentu Europejskiego. Został oskarżony o korzystanie z usług nastoletnich prostytutek. Co było ciosem dla kariery jego żony, która walczyła z prostytucją i pedofilią. Rzecz była o wiele głębsza i jak się okazało, z usług młodych prostytutek korzystali politycy, biznesmeni, policjanci oraz duchowni. Mussolini walczyła o prawo do chemicznej kastracji pedofilii. Ponadto nieprzypadkowa jest zbieżność nazwisk. Kobieta jest wnuczką Benito Mussoliniego.

- Reklama -
Ad image

Rzymskie dziewczyny to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial o grupie nastolatek pochodzących z rzymskiej dzielnicy Parioli, które odrzucają społeczne normy, szukając własnej tożsamości i niezależności. Ich życiu stale towarzyszą wspólne sekrety, zakazana miłość oraz presja rodziny.

Netflix

Premiera serialu Rzymskie dziewczyny odbędzie się 30 listopada na Netfliksie. Będzie liczyła 8 odcinków. Jest to kolejny serial z Włoch po Suburrze.

Serial Rzymskie dziewczyny w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5bae40a372e66510f97d4639″]

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz