Rzymskie dziewczyny serial netflix 2018 data premiery online
Rzymskie dziewczyny (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Rzymskie dziewczyny – pełen zwiastun serialu Netflixa o włoskim skandalu

Rzymskie dziewczyny to najbardziej oczekiwany nieanglojęzyczny serial listopada, według danych dostarczonych nam przez TV Time. Włoskie widowisko wcześniej podsycało apetyt bardzo nastrojową zajawką, a dziś dostało pełen zwiastun.

Nie polskojęzyczny serial 1983, który również dostał niedawno zwiastun, a właśnie Rzymskie dziewczyny są najbardziej oczekiwanym serialem z Europy w listopadzie. Serial Netflixa opowie o wchodzeniu w dorosłość. Jest inspirowany skandalem, który faktycznie miał miejsce kilka lat temu – Baby Squillo. W aferę uwikłał się między innymi mąż Alessandry Mussolini, posłanki Parlamentu Europejskiego. Został oskarżony o korzystanie z usług nastoletnich prostytutek. Co było ciosem dla kariery jego żony, która walczyła z prostytucją i pedofilią. Rzecz była o wiele głębsza i jak się okazało, z usług młodych prostytutek korzystali politycy, biznesmeni, policjanci oraz duchowni. Mussolini walczyła o prawo do chemicznej kastracji pedofilii. Ponadto nieprzypadkowa jest zbieżność nazwisk. Kobieta jest wnuczką Benito Mussoliniego.

Rzymskie dziewczyny to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial o grupie nastolatek pochodzących z rzymskiej dzielnicy Parioli, które odrzucają społeczne normy, szukając własnej tożsamości i niezależności. Ich życiu stale towarzyszą wspólne sekrety, zakazana miłość oraz presja rodziny.

Netflix

Premiera serialu Rzymskie dziewczyny odbędzie się 30 listopada na Netfliksie. Będzie liczyła 8 odcinków. Jest to kolejny serial z Włoch po Suburrze.

Serial Rzymskie dziewczyny w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5bae40a372e66510f97d4639″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

disney plus polska bob iger 21st century fox hulu

Hulu i Disney Plus mają pojawić się w Europie

making a murderer sezon 2 making a murderer 2 sezon making a murderer recenzja netflix making a murderer netflix opinie
8/10

Making a Murderer – sezon 2 – recenzja kryminalnego serialu dokumentalnego Netflixa