in

Sabrina, nastoletnia czarownica przyprawi Was o dreszcze w telewizji

Sabrina, nastoletnia czarownica
Chilling Adventures of Sabrina | Archie Comics

The CW przygotowuje kolejny serial bazujący na pozycji z katalogu Archie Comics. Spin-off Riverdale ma być adaptacją komiksu Chilling Adventures of Sabrina. I chociaż główną bohaterką produkcji będzie postać, w którą wcielała się od 1996 do 2003 roku Melissa Joan Hart, to nie nastawiajcie się na przyjemny sitcom.

Jak czytam na Variety, twórcy uraczą nas czystej maści horrorem. Przypominającym Dziecko Rosemary i Egzorcystę. Bohaterka ma zmagać się ze swoją podwójną naturą, a wszystko zostanie oblane okultystycznym sosem. Showrunner Riverdale Roberto Aguirre-Sacasa będzie nadzorował produkcję i zajmie się pisaniem serialu.

I to jest świetna wiadomość. Z zaskoczeniem odnotowałem, iż kryminalne Riverdale wyszło stacji The CW bardzo dobrze. Być może nowa Sabrina będzie dziś tym, kim była Buffy dla lat 90.

Komiks Chilling Adventures of Sabrina jest częścią relaunchu Archie Comics. Wraz z nim pojawiły się rebooty znanych serii, ale powstały również zupełnie nowe tytuły, w tym sporo horrorowych, które wydawane są w imprincie Archie Horror. Nic tylko czekać aż któregoś pięknego dnia pojawi się informacja o adaptacji mojego ukochanego Afterlife with Archie.

Data emisji serialu nie została jeszcze przyklepana, ale mówi się o końcówce 2018 lub początku 2019 roku.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

hbo go nie działa

HBO GO nie działa, jak trzeba. To dziadostwo się nie skończy

Netflix sygnet

Metoda na Netflixa – uważajcie na nowy emailowy scam