in

West Duchovny z główną rolą w serialu “Saint X”

Saint X
West Duchovny (Instagram)

Córka Davida Duchovny’ego, West Duchovny, zagra główną rolę u boku Victorii Pedretti i Josha Bonziego w serialu “Saint X”.

“Saint X” to adaptacja bestsellera autorstwa Alexis Schaitkin. Ośmioodcinkowa historia napisana przez Leilę Gerstein (“Przeklęta”, “Looking for Alaska”) i wyreżyserowana przez Dee Rees (“Bessie”, “Mudbound”) trafi do serwisu Hulu.

Opowieść będzie psychologicznym dramatem, którego akcja zostanie zaprezentowana na kilku osiach czasowych i z wielu perspektyw. Ma to być wywrócenie do góry nogami nurtu thrillerów traktujących o zaginionych dziewczynach. Historia skupi się na tajemniczej śmierci młodej kobiety podczas idyllicznych wakacji na Karaibach. Efektem tego będzie wielka trauma, która wciągnie jej siostrę w niebezpieczną pogoń za prawdą.

W jedną z głównych postaci, Alison, wcieli się Duchovna. Zagra inteligentną i charyzmatyczną kobietę, która podczas sielskich wakacji krytycznym okiem zaczyna spoglądać na swoją uprzywilejowaną pozycję. Aktorkę wcześniej widzieliśmy między innymi w ostatnim sezonie “Z Archiwum X”, gdzie pojawiła się obok ojca oraz w “Czarodziejach”. Obecnie czekamy na inny serial z Duchovną w obsadzie – “Painkiller”, który trafi na Netflix.

Debiutancka powieść Schaitkin została pozytywnie przyjęta przez krytyków, którzy określali ją hipnotyzującą. Autorka swoich bohaterów zarysowała charakterystycznie i inteligentnie — twierdzą recenzenci. Dodają także, iż książka została tak lekko napisana, że pochłania się ją w mgnieniu oka. Ponadto odnotowano, iż trzyma w napięciu i zaskakuje. Niestety na razie “Saint X” nie zostało wydane w Polsce.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The Sterling Affairs

“The Sterling Affairs”, czyli serial o Los Angeles Clippers z Laurencem Fishburnem i Jacki Weaver w obsadzie

Joe Exotic mąż

Joe Exotic chce poślubić mężczyznę poznanego w więzieniu