The Boys sezon 4

West Duchovny z główną rolą w serialu “Saint X”

Dariusz Filipek
2 min czytania
West Duchovny (Instagram)

Z ostatniej chwili

Córka Davida Duchovny’ego, West Duchovny, zagra główną rolę u boku Victorii Pedretti i Josha Bonziego w serialu “Saint X”.

“Saint X” to adaptacja bestsellera autorstwa Alexis Schaitkin. Ośmioodcinkowa historia napisana przez Leilę Gerstein (“Przeklęta”, “Looking for Alaska”) i wyreżyserowana przez Dee Rees (“Bessie”, “Mudbound”) trafi do serwisu Hulu.

- Reklama -
Ad image

Opowieść będzie psychologicznym dramatem, którego akcja zostanie zaprezentowana na kilku osiach czasowych i z wielu perspektyw. Ma to być wywrócenie do góry nogami nurtu thrillerów traktujących o zaginionych dziewczynach. Historia skupi się na tajemniczej śmierci młodej kobiety podczas idyllicznych wakacji na Karaibach. Efektem tego będzie wielka trauma, która wciągnie jej siostrę w niebezpieczną pogoń za prawdą.

W jedną z głównych postaci, Alison, wcieli się Duchovna. Zagra inteligentną i charyzmatyczną kobietę, która podczas sielskich wakacji krytycznym okiem zaczyna spoglądać na swoją uprzywilejowaną pozycję. Aktorkę wcześniej widzieliśmy między innymi w ostatnim sezonie “Z Archiwum X”, gdzie pojawiła się obok ojca oraz w “Czarodziejach”. Obecnie czekamy na inny serial z Duchovną w obsadzie – “Painkiller”, który trafi na Netflix.

Debiutancka powieść Schaitkin została pozytywnie przyjęta przez krytyków, którzy określali ją hipnotyzującą. Autorka swoich bohaterów zarysowała charakterystycznie i inteligentnie — twierdzą recenzenci. Dodają także, iż książka została tak lekko napisana, że pochłania się ją w mgnieniu oka. Ponadto odnotowano, iż trzyma w napięciu i zaskakuje. Niestety na razie “Saint X” nie zostało wydane w Polsce.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz