Sędzia serial your honor canal+ ale kino+
Serial "Sędzia" zadebiutuje w Polsce na Ale kino+
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?! LOLLOL

“Sędzia” to serial, na którym wzorowali się twórcy “Your Honor”

Jeśli czekacie na serial “Your Honor” od Showtime, to wcześniej warto sprawdzić “Sędziego”, czyli izraelską produkcję, bez której amerykańskie widowisko nie powstałoby.

Niedawno informowaliśmy, że stacja Showtime jesienią 2020 roku wypuści serial “Your Honor”, który jest remakem izraelskiego serialu “Sędzia”. Niestety do tej pory produkcja była niedostępna w Polsce w żadnym serwisie czy stacji telewizyjnej. Na szczęście z odsieczą przybyło Ale kino+, gdzie od 6 września o 20:10 będą pojawiały się kolejne odcinki tego widowiska. Jednocześnie powinniśmy się spodziewać, iż produkcję będziemy mogli obejrzeć również w serwisie internetowym Canal+.

“Sędzia” to rozłożony na dwa sezony 22-odcinkowy serial, który debiutował w 2017 roku w izraelskiej stacji Yes. Już w grudniu zeszłego roku pojawiła się informacja, że serial pojawi się w Szwecji i w Polsce, ale do tego czasu nie wiedzieliśmy, kto zdecydował się zakupić licencję i kiedy serial obejrzymy w naszym kraju.

“Życie genialnego sędziego Micha Alkoby zmierza w dobrym kierunku, szykuje się kolejny awans. Wszystko zmienia się po tym, jak jego nastoletni syn, Shay, staje się winny kraksy samochodowej i ucieczki z miejsca wypadku. Gdy Micha ma zamiar wydać Shaya, dowiaduje się, że ofiara jest członkiem rodziny przestępczej, takiej, która wprowadziła własny system wymierzania sprawiedliwości.” – Tak serial opisuje Canal+.

Amerykanie wyprodukowali na podstawie “Sędziego” serial “Your Honor”, którego akcja rozgrywa się w Nowym Orleanie, a w głównego bohatera wcielił się znany z “Breaking Bad” Bryan Cranston. Premiera 10-odcinkowego remakeu została ustalona na jesień 2020 roku. W izraelskim serialu w tytułowego sędziego wcielił się Yoram Hattab.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Texas Chainsaw Massacre film 2021

Nowe “Texas Chainsaw Massacre” kręcone od początku. Film stracił reżyserów

biohakerzy biohackers serial netflix recenzja serialu
5/10

“Biohakerzy” (“Biohackers”) – sezon 1 – recenzja serialu