Shogun oglądaj online serial disney

Selena Gomez złożyła pozew sądowy. Chce 10 milionów dolarów!

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

10 milionów dolarów – tyle chce Selena Gomez od producentów gry mobilnej Clothes Forever – Styling Game za bezprawne wykorzystanie wizerunku artystki.

Selena Gomez pozwała firmę Guangzhou Feidong Software Technology Co., chińskiego dystrybutora gry Clothes Forever – Styling Game, a także brytyjską firmę MutantBox Interactive Limited, która ma prawa autorskie do owej produkcji.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Kwota odszkodowania, której oczekuje Selena Gomez, jest niemała, bo pozew sądowy opiewa na okrągłe 10 milionów dolarów. Artystka twierdzi, iż firmy bezprawnie, bez jakiejkolwiek konsultacji z nią, wykorzystały jej wizerunek. Patrząc na zrzuty ekranu, ciężko jej nie przyznać racji. Trudno dziś powiedzieć, czy inne znane osobistości, które można spotkać w grze, również zostały poszkodowane podobnie jak piosenkarka. Istnieje niemałe prawdopodobieństwo, że tak.

Grę Clothes Forever – Styling Game można pobrać w Apple App Store. W grze można robić wirtualne zakupy z gwiazdami. Nie brakuje tam mikrotransakcji. Grający może kupować “diamenty”, a ich ceny zaczynają się na 0,99 centach i kończą na 99,99 dolarach. Oceny produkcji są dosyć umiarkowane.

Pomimo pozwu gra wciąż jest w App Store, a wizerunek artystki nie został usunięty nawet z materiałów promocyjnych dostępnych na stronie Apple.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x