Seria niefortunnych zdarzeń 2 netflix serial 2017 2018
Seria niefortunnych zdarzeń wraca 30 marca (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Seria niefortunnych zdarzeń wraca i zapowiada się i strasznie, i komicznie

W 2018 roku Netflix będzie pełen nowości, co odnotowałem kilka dni temu w przepastnej, bo liczącej 55 pozycji liście. Jednak to nie wszystko. Warto pamiętać o powrotach seriali, które już zdążyły zdobyć serca widzów. Jednym z nich jest Seria niefortunnych zdarzeń – serial wraca z drugim sezonem.

Seria niefortunnych zdarzeń to adaptacja serii powieści dla młodzieży, które wyszły spod pióra Daniela Handlera używającego pseudonimu Lemony Snicket. Przed serialem był film Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń w reżyserii Brada Silberlinga, w którym wystąpił m.in. Jim Carrey jako hrabia Olaf. Dziś Netflix zaostrza nasze apetyty, serwując zajawkę drugiego sezonu.

Premiera kontynuacji Serii niefortunnych zdarzeń już 30 marca. Drugi sezon będzie nieco dłuższy, gdyż w przeciwieństwie do pierwszego, który liczył 8 odcinków, nowa odsłona będzie miała dwa odcinki więcej.

Jeśli serial to za mało i chcecie dowiedzieć się, skąd wzięło się to całe szaleństwo związane z Serią niefortunnych zdarzeń, polecam udać się do lokalnej księgarni lub zakup pierwowzoru przez internet. W końcu nie samymi serialami człowiek żyje.

Seria niefortunnych zdarzeń na Netfliksie

Źródło: YouTube: Netflix Polska

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Seriale Hulu w 2018 roku serialowe perełki

Seriale 2018: Hulu w 2018 roku to serialowe perełki

showmax w styczniu serial botoks

Showmax w styczniu to nie tylko serial Botoks (na szczęście)