Seria niefortunnych zdarzeń wraca i zapowiada się i strasznie, i komicznie

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 34 wyświetleń
1 min czytania
Seria niefortunnych zdarzeń wraca 30 marca (Netflix)

W 2018 roku Netflix będzie pełen nowości, co odnotowałem kilka dni temu w przepastnej, bo liczącej 55 pozycji liście. Jednak to nie wszystko. Warto pamiętać o powrotach seriali, które już zdążyły zdobyć serca widzów. Jednym z nich jest Seria niefortunnych zdarzeń – serial wraca z drugim sezonem.

Seria niefortunnych zdarzeń to adaptacja serii powieści dla młodzieży, które wyszły spod pióra Daniela Handlera używającego pseudonimu Lemony Snicket. Przed serialem był film Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń w reżyserii Brada Silberlinga, w którym wystąpił m.in. Jim Carrey jako hrabia Olaf. Dziś Netflix zaostrza nasze apetyty, serwując zajawkę drugiego sezonu.
Premiera kontynuacji Serii niefortunnych zdarzeń już 30 marca. Drugi sezon będzie nieco dłuższy, gdyż w przeciwieństwie do pierwszego, który liczył 8 odcinków, nowa odsłona będzie miała dwa odcinki więcej.

Jeśli serial to za mało i chcecie dowiedzieć się, skąd wzięło się to całe szaleństwo związane z Serią niefortunnych zdarzeń, polecam udać się do lokalnej księgarni lub zakup pierwowzoru przez internet. W końcu nie samymi serialami człowiek żyje.

Seria niefortunnych zdarzeń na Netfliksie

Źródło: YouTube: Netflix Polska

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x