in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Ciągle najchętniej wybieramy Trzynaście powodów na serialowe maratony

serial 13 powodów netflix 13 powodów serial
Trzynaście powodów, żeby zrobić sobie maraton na Netfliksie.

Twórcy Trzynastu powodów mogą spać spokojnie. Ich serial kolejny raz narobił niezłego szumu i bardzo szybko dostał zamówienie na trzeci sezon. Ponadto produkcja ujęła długodystansowców.

Pomimo tego, że druga odsłona spotkała się z gorszym odbiorem krytyków (pierwszy sezon ma na Rotten Tomatoes średnią ocenę 7,2/10, a drugi 5,55/10) to i tak przyciągnęła tłumy. Jak pokazuje najnowszy raport TV Time, nie są to wyłącznie widzowie widowisko sprawdzający, ale przede wszystkim tacy, których serial pochłania i robią sobie z nim wielogodzinne maratony.

Trzynaście powodów pomimo premiery kilka tygodni temu, ciągle świetnie sobie radzi w raportach TV Time. Serial ma współczynnik oglądalności 5,16% wśród maratończyków korzystających z aplikacji. Widzowie średnio pochłaniają za jednym razem 4,12 odcinka.

netflix 13 powodów serial 13 powodów netflix
Trzynaście powodów na szczycie rankingu TV Time.

Seriale młodzieżowe w natarciu. Nie tylko Trzynaście powodów maratonami stoi.

Na drugim miejscu znalazło się sci-fi od stacji The CW, czyli The 100. Wciąż dobrze radzą sobie Chirurdzy, którzy od tygodni okupują okolice podium, tym razem je zamykając. Wciąż nieźle poczyna sobie odkurzony w tym roku przez Netflix serial Przyjaciele, zajmujący czwartą pozycję. Na piątym miejscu mamy anulowany niedawno Brooklyn 9-9. Nie dziwne, że NBC pokusiło się o przejęcie produkcji, po tym, jak stacja Fox pozbyła się widowiska z ramówki.

W zestawieniu znalazł się również hit HBO Westworld, kolejne dwie produkcje od The CW – Riverdale oraz The Originals, a także hit Hulu Opowieść podręcznej (serial możecie oglądać u nas w serwisie ShowMax i HBO GO). Ranking zamyka inna niedawno anulowana produkcja Foxa, mianowicie Lucyfer.

Trzynaście powodów w serwisie Netflix

Źródło: TV Time

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

serial luke cage netflix luke cage serial

Luke Cage kontra Mariah Dillard na nowym zwiastunie serialu

time warner AT&T time warner

Stala się historia. AT&T przejmie Time Warnera