The Boys sezon 4

Black Summer – Netflix i serial o zombiakach od twórców Titanica II

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

Netflix podjął dosyć zaskakującą decyzję, dając zielone światło serialowi Black Summer. W końcu stoją za nim twórcy Z Nation – jednego z najgorszych seriali, jakie miałem nieprzyjemność oglądać.

I chyba nie jestem osamotniony w tym odczuciu, bo pierwszy sezon Z Nation ma na Rotten Tomatoes zaledwie 45% pozytywnych opinii, które dały średnią ocenę 5,16/10. Reszta sezonów tak interesowała krytyków, że nawet nie uruchomiły tomatometra. Mimo to Netflix chwali się, że Black Summer rozgrywa się w tym samym uniwersum. Stoją za nim również nazwiska twórców, którzy przyczynili się do powstania Z Nation. Chociażby showrunnerem widowiska jest Karl Schaefer – taką samą pozycję miał na planie Z Nation. Wspomaga go John Hyams, który współtworzył takie niezrozumiane dzieła jak Uniwersalny żołnierz: Regeneracja czy… Co za różnica. Inną ważną informacją jest to, że producentem Black Summer jest studio Asylum, które wsławiło się takimi widowiskami jak Transmorphers, Titanic II (nie żartuję) czy Rekinado.

- Reklama -
Ad image

Black Summer opowie o grupie uchodźców, którzy walczą o przetrwanie. Główną bohaterką jest matka (w tej roli Jamie King znana z Doktor Hart) rozdzielona z córką. Kobieta wyrusza w straszliwą podróż, pełną niebezpieczeństw, nieumarłych i bardzo złych ludzi czyhających na życie dobrych ludzi. Wszystko po to, by odzyskać dziecko i żyć w rodzinnej komitywie z córką wśród niebezpieczeństw, nieumarłych i bardzo złych ludzi czyhających na życie dobrych ludzi.

Jak zły to będzie serial, tego dowiemy się już niedługo. Black Summer zadebiutuje na Netfliksie 11 kwietnia. Pierwszy sezon będzie miał 8 odcinków.

Serial Black Summer w serwisie Netflix >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
4 komentarze