Pełnokrwista zapowiedź Deadly Class od twórców Avengers: Wojna bez granic

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 21 wyświetleń
1 min czytania
Kadr z komiksu Deadly Class (Image Comics)

Bracia Russo to wyjątkowo zajęci twórcy. Niedawno zakończyli zdjęcia do czwartej części Avengers. Teraz planują kolejne filmy osadzone w Marvel Cinematic Universe i uczestniczą w wielu innych projektach. Nie przeszkodziło im to w w wyprodukowaniu serialowej adaptacji komiksu Deadly Class.

Komiks najłatwiej opisać stwierdzając, że jest to Harry Potter na sterydach. Jednak zamiast szkoły dla czarodziejów, którą wypełnia magia, niesamowitość i przyjaźń, dostaniecie osieroconego chłopaka, który przechodzi szkolenie, mające uczynić z niego mordercę. Tym samym czarodziejskie różdżki ustępują miejsca broni palnej.

Adaptacja komiksu Ricka Remendera doczekała się pierwszej zapowiedzi. Oprócz ujęć ze serialu i planu wysłuchacie również wypowiedzi twórców. – Deadly Class to jedna z najbardziej pokręconych historii o wchodzeniu w dorosłość, jaką czytaliśmy – powiedział Joe Russo, dodając, że odpłynął po przeczytaniu komiksu. Panowie, którzy wybili się na szerokie wody dzięki Kapitanowi Ameryce: Zimowy Żołnierz obiecują, iż ich nowy serial będzie momentami porównywalnie intensywny do pierwszego filmu, który wyreżyserowali dla Marvel Studios. To ma być coś, czego jeszcze w telewizji nie widzieliście.

Pomimo że produkcja pojawi się na niezbyt lubianej przeze mnie stacji Syfy, to ufam braciom Russo, którzy widać, że są pełni pasji, kiedy mówią o tym projekcie. I oby pasja przelała się w jakość, za co mocno trzymam kciuki. Serial zadebiutuje na małych ekranach w przyszłym roku.

Źródło: Spoiler TV

Podziel się artykułem