serial deadly class syfy deadly class
Kadr z komiksu Deadly Class (Image Comics)
in

Pełnokrwista zapowiedź Deadly Class od twórców Avengers: Wojna bez granic

Bracia Russo to wyjątkowo zajęci twórcy. Niedawno zakończyli zdjęcia do czwartej części Avengers. Teraz planują kolejne filmy osadzone w Marvel Cinematic Universe i uczestniczą w wielu innych projektach. Nie przeszkodziło im to w w wyprodukowaniu serialowej adaptacji komiksu Deadly Class.

Komiks najłatwiej opisać stwierdzając, że jest to Harry Potter na sterydach. Jednak zamiast szkoły dla czarodziejów, którą wypełnia magia, niesamowitość i przyjaźń, dostaniecie osieroconego chłopaka, który przechodzi szkolenie, mające uczynić z niego mordercę. Tym samym czarodziejskie różdżki ustępują miejsca broni palnej.

Adaptacja komiksu Ricka Remendera doczekała się pierwszej zapowiedzi. Oprócz ujęć ze serialu i planu wysłuchacie również wypowiedzi twórców. – Deadly Class to jedna z najbardziej pokręconych historii o wchodzeniu w dorosłość, jaką czytaliśmy – powiedział Joe Russo, dodając, że odpłynął po przeczytaniu komiksu. Panowie, którzy wybili się na szerokie wody dzięki Kapitanowi Ameryce: Zimowy Żołnierz obiecują, iż ich nowy serial będzie momentami porównywalnie intensywny do pierwszego filmu, który wyreżyserowali dla Marvel Studios. To ma być coś, czego jeszcze w telewizji nie widzieliście.

Pomimo że produkcja pojawi się na niezbyt lubianej przeze mnie stacji Syfy, to ufam braciom Russo, którzy widać, że są pełni pasji, kiedy mówią o tym projekcie. I oby pasja przelała się w jakość, za co mocno trzymam kciuki. Serial zadebiutuje na małych ekranach w przyszłym roku.

Źródło: Spoiler TV

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

will robinson zagubieni w kosmosie niebezpieczeństwo zagubieni w kosmosie 1

O jejku, 2. sezon Zagubionych w kosmosie został potwierdzony!

marvel eternals film

Eternals – nowy film Marvela coraz pewniejszy