serial Deadly Class zwiastun deadly class serial
Deadly Class (fragment komiksu)
in

SZOKSZOK

Deadly Class – serialowa szkoła morderców, do której nie chcielibyście trafić

https://www.youtube.com/watch?v=rQcriyz4Fe8&t=0s&list=LLk16J5fMNGoo1-bBbg8Q_4Q&index=20

Zapewne wielu z Was wspomina szkołę jako koszmar, a część nadal się w niej męczy. Jednak wszystkie szkoły świata jawią się niczym raj, kiedy przyrównać je do cyrków, rozgrywających się w tej z serialu Deadly Class.

Deadly Class to trochę taki Harry Potter na sterydach, gdzie zamiast magicznych różdżek są noże, a zamiast czarodziejów dzieciaki szkolone na morderców. Głównym bohaterem widowiska jest Marcus Lopez Arguello, w którego wcielił się Benjamin Wadsworth. Chłopak to sierota i próbuje odnaleźć się w placówce edukacyjnej prowadzonej przez Mastera Lina (Benedict Wong). W szkolnych ławach zasiądzie obok potomków morderców i mafiozów, którzy chcą, by ich pociechy w przyszłości weszły w rodzinny biznes.

Serialowa adaptacja komiksu Ricka Remendera rozgrywa się pod koniec lat 80. w San Francisco tak, jak oryginał. Komiks ciągle się ukazuje i niedługo pojawi się 36 numer. Jest to niezwykle oryginalnie narysowana historia obrazkowa, której styl nadał Wesley Craig. Twórcy nie uciekają od mocnych przerysowań, kiedy mowa o humorze i przemocy. Po zapowiedziach można zakładać, że w przypadku adaptacji będzie podobnie.

Producentami wykonawczymi Deadly Class są bracia Russo, którzy dali światu Avengers: Wojna bez granic.

Łechce fakt, iż za produkcją widowiska stoi tak utalentowany duet. Nie tylko wyreżyserowali Kapitana Amerykę: Zimowy Żołnierz, Kapitana Amerykę: Wojna bohaterów oraz Avengers: Wojna bez granic. Również tchnęli życie w świetny serial komediowy Community. Z drugiej strony są współodpowiedzialni za odcinkową katastrofę, której imię Animal Practice.

Pozostaje pytaniem – zapewne bez odpowiedzi – jak mocno para filmowców zaangażowała się w opisywany projekt. Nie tylko byli przez ostatnie miesiące zajęci kręceniem Avengers 4, ale mają także sporo innych projektów serialowych, gdzie są oznaczeni jako producenci wykonawczy. Z ramienia ich firmy powstaje obecnie serial Quantum and Woody, odcinkowy remake filmu Wojownicy z 1979 roku, a także kreskówka Little Nightmares. Nie wspominając o kilku filmach, które produkują. Pocieszeniem może być to, iż te projekty w większości przypadków są w bardzo wczesnej fazie produkcji.

Premiera Deadly Class odbędzie się na stacji Syfy 16 stycznia.

https://www.youtube.com/watch?v=iZyc7Q5ESmI

Seriale Syfy jeszcze jakiś czas temu były najgorszym, co może się przytrafić widzom. Jednak z ramówki na ramówkę ta sytuacja zaczyna się zmieniać. Czego przykładem jest całkiem przyzwoity Happy!, który czyha za rogiem z drugim sezonem.

Nie wiemy jeszcze kiedy i czy w ogóle w Polsce obejrzymy ten serial oficjalnie. Na tę chwilę nie ma informacji o serwisie czy stacji z licencją na dystrybucję Deadly Class u nas.

[interaction id=”5bbbe161589889e2a8fbdfbf”]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

serial the boys 2019

Superbohaterzy z The Boys to najgorsze, co mogło spotkać świat

serial making a murderer 2 netflix making a murderer sezon 2

Jeśli pierwszy sezon Making a Murderer był wstrząsem, to drugi zapowiada się na trzęsienie ziemi