the last dance michael jordan netflix espn
Michael Jordan w dokumencie The Last Dance (Netflix/ESPN)
in

SUPER!SUPER!

The Last Dance – Netflix zaprasza na ostatni taniec Michaela Jordana

Michael Jordan to nie tylko właściciel kilku świetnych restauracji serwujących steki (byłem, polecam). O czym przypomni nowy serial dokumentalny, opowiadający o największej ikonie koszykówki i jednym z najważniejszych sportowców w dziejach.

Netflix dosyć niespodziewanie podjął współpracę z ESPN Films (jak widać Disney nie do końca bierze rozwód z Netflixem), celem dostarczenia nam serialu dokumentalnego The Last Dance, traktującego o Michaelu Jordanie – sześciokrotnym mistrzu NBA. 10-odcinkowe widowisko ma mieć formę antologii ukazującej rozwój kariery legendy Chicago Bulls.

Nie często oglądam dokumenty sportowe, ale na ten na pewno się skuszę. W latach 90. Jordan był wielką sprawą dla moich kolegów ze szkoły i dla mnie także. Niesamowicie będzie przypomnieć sobie i zapewne również zgłębić biografię tego wielkiego sportowca. Szczególnie na zimno, po latach od zakończenia kariery. Dobrym znakiem jest również to, że za produkcją stoi ESPN, który sprezentował nam kilka lat temu oscarowy serial dokumentalny O.J.: Made in America.

Reżyserią zajmie się Jason Hehir, a produkcją Mike Tollin. Dokładna data premiery dokumentu o Jordanie nie została jeszcze ustalona.

The Last Dance w serwisie Netflix

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

serial jack ryan amazon prime video jack ryan serial jack ryan zwiastun jack ryan 2018

Niesamowity, taki jest zwiastun serialu Tom Clancy’s Jack Ryan

tvn pułapka serial pułapka tvn

TVN serialem Pułapka może powalczyć o abonentów Netflixa