falcon bucky serial winter soldier disney play
Falcon i Bucky (źródło: Marvel Studios)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?!

Falcon i Bucky z własnym serialem na Disney Play

Disney Play szykuje się na otwartą wojnę o użytkowników Netflixa. Serwis, który wystartuje w 2019 roku, dostanie kolejne wzmocnienie. Obok serialu Mandalorian, na który z zapartym tchem czekają fani Gwiezdnych wojen, powinniśmy się przyszykować na przynajmniej trzy widowiska od Marvela.

Marvel Studios ma wyprodukować już nie tylko serial o Lokim i Scarlet Witch. Kolejnym odcinkowym projektem Kevina Feige ma być team-up Bucky’ego i Falcona.

Jak podaje serwis Variety, serial pisze Malcolm Spellman, który zasłynął widowiskiem Imperium. Podobnie jak seriale o Lokim i Scarlet Witch, produkcja o Falconie i Buckym ma mieć od sześciu do ośmiu odcinków. Wszystkie widowiska produkowane przez Marvel Studios dostaną duże budżety. Mówi się o 100 milionach dolarów za sezon. Seriale Marvela, które trafią na Disney Play, są określane jako limitowane. Co można odczytywać jako historie zamknięte w obrębie jednego sezonu.

Przypomnę, że w Falcona wciela się Anthony Mackie, a w Bucky’ego Sebastian Stan. W serialu aktorzy powtórzyliby role. Ich postaci spotkały się pierwszy raz na planie filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz. Do tej pory nie było między nimi wiele chemii, ale to najwidoczniej jeszcze przed nami.

Serial o jednych z najpopularniejszych drugoplanowych postaciach z filmów Marvela jest znakiem, że Disney Play to oczko w głowie prezesa Disneya, Boba Igera.

Z takimi widowiskami streaming może nieźle namieszać na rynku. Firma nie tylko zbroi się w mocne marki, ale również gra z Netflixem w wycofywanie się z dotychczasowej współpracy. Czego mieliśmy przedsmak, kiedy skasowano seriale Luke Cage oraz Iron Fist, a wcześniej Defenders.

Znamienne jest również to, że za produkcję odpowiada Marvel Studios. Seriale tworzone przez Marvel Television, dowodzone przez Jepha Loeba, nie są najwyższych lotów. Tym samym można sądzić, iż w niedalekiej przyszłości telewizyjny oddział Marvela czekają spore zmiany lub nawet wchłonięcie przez Marvel Studios.

[interaction id=”5bd90a5e3f7d44b02f6cb2a8″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 komentarzy

Ghostland recenzja ghostland opinie ghostland film ghostland horror ghostland 2018
8/10

Ghostland – recenzja horroru i wspominki z maratonu w Cinema City

netflix listopad 2018 filmy netflix listopad 2018 seriale nowości premiery ramówka lista
8/10

Netflix listopad 2018 – lista premier seriali i filmów oraz ocena ramówki