The Boys sezon 4

Najpopularniejsze seriale w USA – ciągle oglądamy serial Jessica Jones [11-17.04.18]

Dariusz Filipek
2 min czytania
Produkcje Marvela nie przestają przyciągać widzów, czego naczelnym przykładem jest serial Jessica Jones (Netflix)

Z ostatniej chwili

Jessica Jones kolejny raz lideruje w zestawieniu najpopularniejszych seriali Netflixa w Stanach Zjednoczonych. I co ciekawe, pomimo bardzo skrajnych opinii na temat drugiego sezonu produkcji Marvela, widowisko zyskuje kolejnych widzów.

W porównaniu do okresu sprzed tygodnia, według danych dostarczonych przez Parrot Analytics, serial Jessica Jones zyskał 10 milionów impresji. Tym samym drugi raz zajmuje 1. pozycję w zestawieniu najpopularniejszych seriali skierowanych na streaming.

- Reklama -
Ad image

Ciągle świetnie radzi sobie Stranger Things. Produkcja braci Dufferów nie opuszcza podium od tygodni. Nieco niżej znalazł się megahit ostatnich miesięcy, czyli Star Trek: Discovery. Już poza podium jest inny serial Marvela, mianowicie Daredevil. Na pierwszą piątkę zdołała się załapać jeszcze produkcja Amazonu Sneaky Pete.

W ogólnym zestawieniu nie mamy ani jednego serialu skierowanego wyłącznie na streaming. Królują produkcje telewizyjne. Już drugi tydzień z rzędu na 1. miejscu znajduje się kreskówka SpongeBob Kanciastoporty. Kolejny raz nie dał szans The Walking Dead i Grze o tron. Poza tym zyskuje The Flash, który wbił się na pozycję 4. oraz talent show American Idol, który przegrał o włos z adaptacją popularnego komiksu DC Comics.

Parrot Analytics
Parrot Analytics

Źródło: Dane pochodzą od firmy badawczej Parrot Analytics, która mierzy popyt na seriale nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie. Uwzględniając wiele platform i sposobów na konsumowanie treści – źródła legalne, nielegalne, opinie fanów oraz krytyków, a także ruch w sieciach społecznościowych. Z jej usług korzysta między innymi Warner Bros., Sky oraz FOX Networks Group, a raporty publikuje Bloomberg, Variety, Wired i wiele innych serwisów.

Popularność seriali w Stanach Zjednoczonych z poprzednich tygodni:

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz