in

SZOKSZOK

Najpopularniejsze seriale w USA – ciągle oglądamy serial Jessica Jones [11-17.04.18]

serial jessica jones
Produkcje Marvela nie przestają przyciągać widzów, czego naczelnym przykładem jest serial Jessica Jones (Netflix)

Jessica Jones kolejny raz lideruje w zestawieniu najpopularniejszych seriali Netflixa w Stanach Zjednoczonych. I co ciekawe, pomimo bardzo skrajnych opinii na temat drugiego sezonu produkcji Marvela, widowisko zyskuje kolejnych widzów.

W porównaniu do okresu sprzed tygodnia, według danych dostarczonych przez Parrot Analytics, serial Jessica Jones zyskał 10 milionów impresji. Tym samym drugi raz zajmuje 1. pozycję w zestawieniu najpopularniejszych seriali skierowanych na streaming.

Ciągle świetnie radzi sobie Stranger Things. Produkcja braci Dufferów nie opuszcza podium od tygodni. Nieco niżej znalazł się megahit ostatnich miesięcy, czyli Star Trek: Discovery. Już poza podium jest inny serial Marvela, mianowicie Daredevil. Na pierwszą piątkę zdołała się załapać jeszcze produkcja Amazonu Sneaky Pete.

W ogólnym zestawieniu nie mamy ani jednego serialu skierowanego wyłącznie na streaming. Królują produkcje telewizyjne. Już drugi tydzień z rzędu na 1. miejscu znajduje się kreskówka SpongeBob Kanciastoporty. Kolejny raz nie dał szans The Walking Dead i Grze o tron. Poza tym zyskuje The Flash, który wbił się na pozycję 4. oraz talent show American Idol, który przegrał o włos z adaptacją popularnego komiksu DC Comics.

Parrot Analytics
Parrot Analytics

Źródło: Dane pochodzą od firmy badawczej Parrot Analytics, która mierzy popyt na seriale nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie. Uwzględniając wiele platform i sposobów na konsumowanie treści – źródła legalne, nielegalne, opinie fanów oraz krytyków, a także ruch w sieciach społecznościowych. Z jej usług korzysta między innymi Warner Bros., Sky oraz FOX Networks Group, a raporty publikuje Bloomberg, Variety, Wired i wiele innych serwisów.

Popularność seriali w Stanach Zjednoczonych z poprzednich tygodni:

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zwiastun deadpoola 2

Zwiastun Deadpoola 2 nie jest zapowiedzią dla idiotów

jessica jones online odcinki netflix marvel

TOP 10 serialowych maratonów – ciągle najchętniej robimy maratony z Jessiką Jones [12-18.03.18]