serial-joanna-chylka-magdalena-cielecka-remigiusz-mroz-player-pl
Magdalena Cielecka w filmie Zjednoczone stany miłości (źródło: dystrybutor; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Magdalena Cielecka została serialową Joanną Chyłką

Nie Małgorzata Kożuchowska jak domniemywałem poprzednio, a Magdalena Cielecka wcieli się w główną bohaterkę adaptacji serii książek Remigiusza Mroza.

Świetny wybór! Magdalena Cielecka to jedna z najbardziej utalentowanych aktorek swojego pokolenia. Kiedy trzeba, jest charyzmatyczna, twarda i nieugięta, a z drugiej strony wtedy, gdy rola tego wymaga, bez trudu wydobywa z siebie delikatność czy kobiecość. Prawdziwy aktorski kameleon.

Autor powieści opowiadających o perypetiach kryminalno-prawniczych Joanny Chyłki żywo promuje nadchodzące widowisko. To on podsycał domniemania, kto wcieli się w bohaterkę i to on na Facebooku ogłosił Cielecką serialową Chyłką.

https://www.facebook.com/remigiusz.mroz/videos/282482489033495/

Serial zadebiutuje tegorocznej jesieni w serwisie Player.pl. Tytuł widowiska jest na razie nieznany.

Produkcja będzie bazowała na serii powieści, w których skład wchodzą następujące: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja, Oskarżenie, Testament oraz Kontratyp.

Po Pułapce miałem odciąć się grubą kreską od tego, co tworzy się w TVN (producent serialu), ale dam im jeszcze jedną szansę. Taki optymista ze mnie!

Serial obejrzycie w serwisie Player.pl

[interaction id=”5ba3ab24d6d3b024abe76cae”]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

showmax pierwszy odcinek serial rojst za darmo online na youtube

ShowMax wypuścił pierwszy odcinek serialu Rojst za darmo

resolution recenzja resolution film resolution recenzja filmu resolution horror resolution 2012
9/10

Resolution – recenzja filmu grozy