The Boys sezon 4

Magdalena Cielecka została serialową Joanną Chyłką

Dariusz Filipek
1 min czytania
Magdalena Cielecka w filmie Zjednoczone stany miłości (źródło: dystrybutor; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Nie Małgorzata Kożuchowska jak domniemywałem poprzednio, a Magdalena Cielecka wcieli się w główną bohaterkę adaptacji serii książek Remigiusza Mroza.

Świetny wybór! Magdalena Cielecka to jedna z najbardziej utalentowanych aktorek swojego pokolenia. Kiedy trzeba, jest charyzmatyczna, twarda i nieugięta, a z drugiej strony wtedy, gdy rola tego wymaga, bez trudu wydobywa z siebie delikatność czy kobiecość. Prawdziwy aktorski kameleon.

- Reklama -
Ad image

Autor powieści opowiadających o perypetiach kryminalno-prawniczych Joanny Chyłki żywo promuje nadchodzące widowisko. To on podsycał domniemania, kto wcieli się w bohaterkę i to on na Facebooku ogłosił Cielecką serialową Chyłką.

Serial zadebiutuje tegorocznej jesieni w serwisie Player.pl. Tytuł widowiska jest na razie nieznany.

Produkcja będzie bazowała na serii powieści, w których skład wchodzą następujące: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja, Oskarżenie, Testament oraz Kontratyp.

Po Pułapce miałem odciąć się grubą kreską od tego, co tworzy się w TVN (producent serialu), ale dam im jeszcze jedną szansę. Taki optymista ze mnie!

Serial obejrzycie w serwisie Player.pl

[interaction id=”5ba3ab24d6d3b024abe76cae”]

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
1 komentarz