in

SUPER!SUPER!

Magdalena Cielecka została serialową Joanną Chyłką

Magdalena Cielecka wcieli się w serialu serwisu Player.pl w Joannę Chyłkę – bohaterkę serii książek Remigiusza Mroza.

Magdalena Cielecka w filmie Zjednoczone stany miłości (źródło: dystrybutor; edycja: Popkulturyści)

Nie Małgorzata Kożuchowska jak domniemywałem poprzednio, a Magdalena Cielecka wcieli się w główną bohaterkę adaptacji serii książek Remigiusza Mroza.

Świetny wybór! Magdalena Cielecka to jedna z najbardziej utalentowanych aktorek swojego pokolenia. Kiedy trzeba, jest charyzmatyczna, twarda i nieugięta, a z drugiej strony wtedy, gdy rola tego wymaga, bez trudu wydobywa z siebie delikatność czy kobiecość. Prawdziwy aktorski kameleon.

Autor powieści opowiadających o perypetiach kryminalno-prawniczych Joanny Chyłki żywo promuje nadchodzące widowisko. To on podsycał domniemania, kto wcieli się w bohaterkę i to on na Facebooku ogłosił Cielecką serialową Chyłką.

Sto procent Chyłki w Chyłce!

Czas rozgonić mgiełkę dymu, ściągnąć sombrero z tequili i wybić coraz szybszy rytm na werblu – oto bowiem nadeszła wiekopomna chwila, na którą wszyscy czekali! ;)A wraz z nią: ona. Jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna i wyjątkowa.Mowa o aktorce, czy o postaci?Teraz to właściwie równoznaczne. :)Zatem pozwólcie, że przedstawię: oto ona, @Magdalena Cielecka, czyli Chyłka! Ale może najlepiej będzie, jeśli po prostu oddam jej głos… ;)PS Więcej informacji na bieżąco znajdziecie na proflu Chyłka, zapraszam!

Opublikowany przez Remigiusz Mróz Czwartek, 20 września 2018

Serial zadebiutuje tegorocznej jesieni w serwisie Player.pl. Tytuł widowiska jest na razie nieznany.

Produkcja będzie bazowała na serii powieści, w których skład wchodzą następujące: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja, Oskarżenie, Testament oraz Kontratyp.

Po Pułapce miałem odciąć się grubą kreską od tego, co tworzy się w TVN (producent serialu), ale dam im jeszcze jedną szansę. Taki optymista ze mnie!

Serial obejrzycie w serwisie Player.pl

[interaction id=”5ba3ab24d6d3b024abe76cae”]

showmax pierwszy odcinek serial rojst za darmo online na youtube

ShowMax wypuścił pierwszy odcinek serialu Rojst za darmo

resolution recenzja resolution film resolution recenzja filmu resolution horror resolution 2012
9/10

Resolution – recenzja filmu grozy