The Boys sezon 4

Kiss Me First – Netflix zapowiada serial od twórcy Skins

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

Netflix niedługo pokaże brytyjski serial Kiss Me First – thriller z elementami fantastycznonaukowymi od twórcy młodzieżowego i niegdyś niezwykle popularnego Skins.

Kiss Me First opowiada historię Leili, samotnej 17-latki uzależnionej od fikcyjnego serwisu internetowego o nazwie Agora, w którym spotyka Tess — wyluzowaną i przebojową imprezowiczkę skrywającą jednak pewien mroczny sekret. Dziewczyny zaprzyjaźniają się w realu, a gdy Tess przepada bez śladu, Leila postanawia przejąć jej tożsamość. W ten sposób zostaje wciągnięta w wir tajemniczych wydarzeń związanych z jej zniknięciem. – Tak widowisko zapowiada Netflix.

- Reklama -
Ad image

Niestety serial nie ma najlepszych recenzji. Wielu krytyków twierdzi, że produkcja miała ambicje, ale ostatecznie poległa przez słabe wykonanie oraz średnią fabułę, niezbyt dobrze wyegzekwowaną.

Netflix był koproducentem widowiska, jednak pokaże je na świecie dopiero 29 czerwca, czyli kilka miesięcy po premierze pierwszego odcinka w Wielkiej Brytanii. Wtedy sprawdzimy, czy składającą się z 6 części produkcja Bryana Elsley’a jest faktycznie serialowym średniakiem.

Kiss Me First w serwisie Netflix

Źródło: YouTube – Netflix

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz