netflix kiss me first serial kiss me first netflix
Kadr z serialu Kiss Me First (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Kiss Me First – Netflix zapowiada serial od twórcy Skins

Netflix niedługo pokaże brytyjski serial Kiss Me First – thriller z elementami fantastycznonaukowymi od twórcy młodzieżowego i niegdyś niezwykle popularnego Skins.

Kiss Me First opowiada historię Leili, samotnej 17-latki uzależnionej od fikcyjnego serwisu internetowego o nazwie Agora, w którym spotyka Tess — wyluzowaną i przebojową imprezowiczkę skrywającą jednak pewien mroczny sekret. Dziewczyny zaprzyjaźniają się w realu, a gdy Tess przepada bez śladu, Leila postanawia przejąć jej tożsamość. W ten sposób zostaje wciągnięta w wir tajemniczych wydarzeń związanych z jej zniknięciem. – Tak widowisko zapowiada Netflix.

Niestety serial nie ma najlepszych recenzji. Wielu krytyków twierdzi, że produkcja miała ambicje, ale ostatecznie poległa przez słabe wykonanie oraz średnią fabułę, niezbyt dobrze wyegzekwowaną.

Netflix był koproducentem widowiska, jednak pokaże je na świecie dopiero 29 czerwca, czyli kilka miesięcy po premierze pierwszego odcinka w Wielkiej Brytanii. Wtedy sprawdzimy, czy składającą się z 6 części produkcja Bryana Elsley’a jest faktycznie serialowym średniakiem.

Kiss Me First w serwisie Netflix

Źródło: YouTube – Netflix

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

serial the outpost the cw the outpost serial 2018

Nowy serial stacji The CW – The Outpost na kanale SCI FI

serial the affair showmax the affair hbo the affair netflix the affair showtime the affair
7/10

The Affair – sezon 4, odcinek 1 – recenzja serialu