serial kobiety mafii showmax kobiety mafii serial
Agnieszka Dygant w filmie Kobiety Mafii (zdjęcie: ShowMax; edycja: Popkulturyści)
in

Serial Kobiety Mafii już jutro zawita na ShowMax

Kilka miesięcy temu ShowMax wypuścił serial Botoks, który spotkał się z nieco cieplejszym przyjęciem niż film, którego wątki rozszerzał. Platforma poszła za ciosem i kolejny raz postawiła na hit od Patryka Vegi. Padło na jego najnowszą produkcję, czyli odcinkową wersję filmu Kobiety Mafii.

Widowisko opowiada o byłej funkcjonariuszce CBA, która od ABW dostaje zadanie rozpracowania grupy przestępczej. Musi działać pod przykrywką, aby jej misja się powiodła.

Produkcja spotkała się z nieco mniejszą krytyką niż Botoks. Żeby porównać, posiłkuję się serwisem Mediakrytyk, gdzie filmowe Kobiety Mafii mogą poszczycić się średnią 4,3/10 przy 26 opiniach, a Botoks 2.8/10 przy 33 ocenach. Przy czym serialowa wersja filmu o rodzimej służbie zdrowia była oglądalna, co odnotowałem w recenzji. I chociaż produkcji wystawiłem 5/10 to widziałem w niej potencjał na coś o wiele lepszego. Ponadto wato dodać, że oba filmy okazały się sukcesami kasowymi.

Premiera pierwszego odcinka już 30 maja. Serial Kobiety Mafii ShowMax przypomni nam co tydzień, gdyż będzie powracał z nowymi odcinkami co środę.

Jeśli nie jesteście pewni czy tego typu rozrywka przypadnie Wam do gustu, możecie wziąć ShowMax na okres próbny. Z serwisu możecie korzystać przez 14 dni za darmo i zrezygnować z niego w każdej chwili.

Kobiety Mafii w serwisie ShowMax

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

James Gunn i Ryan Reynolds chcą spotkanie Deadpoola ze Strażnikami Galaktyki

James Gunn i Ryan Reynolds chcą spotkania Deadpoola ze Strażnikami Galaktyki

Pluję na twój grób 1978 I split on your grave 1978 day of the woman 1978 camille keaton jennifer hills
7/10

Pluję na twój grób (1978) – recenzja grindehose’owego horroru z nurtu kina gwałtu i zemsty