serial kobiety mafii showmax kobiety mafii serial
Agnieszka Dygant w filmie Kobiety Mafii (zdjęcie: ShowMax; edycja: Popkulturyści)
in

Serial Kobiety Mafii już jutro zawita na ShowMax

Kilka miesięcy temu ShowMax wypuścił serial Botoks, który spotkał się z nieco cieplejszym przyjęciem niż film, którego wątki rozszerzał. Platforma poszła za ciosem i kolejny raz postawiła na hit od Patryka Vegi. Padło na jego najnowszą produkcję, czyli odcinkową wersję filmu Kobiety Mafii.

Widowisko opowiada o byłej funkcjonariuszce CBA, która od ABW dostaje zadanie rozpracowania grupy przestępczej. Musi działać pod przykrywką, aby jej misja się powiodła.

https://www.youtube.com/watch?v=VNObZbh9VcA

Produkcja spotkała się z nieco mniejszą krytyką niż Botoks. Żeby porównać, posiłkuję się serwisem Mediakrytyk, gdzie filmowe Kobiety Mafii mogą poszczycić się średnią 4,3/10 przy 26 opiniach, a Botoks 2.8/10 przy 33 ocenach. Przy czym serialowa wersja filmu o rodzimej służbie zdrowia była oglądalna, co odnotowałem w recenzji. I chociaż produkcji wystawiłem 5/10 to widziałem w niej potencjał na coś o wiele lepszego. Ponadto wato dodać, że oba filmy okazały się sukcesami kasowymi.

Premiera pierwszego odcinka już 30 maja. Serial Kobiety Mafii ShowMax przypomni nam co tydzień, gdyż będzie powracał z nowymi odcinkami co środę.

Jeśli nie jesteście pewni czy tego typu rozrywka przypadnie Wam do gustu, możecie wziąć ShowMax na okres próbny. Z serwisu możecie korzystać przez 14 dni za darmo i zrezygnować z niego w każdej chwili.

Kobiety Mafii w serwisie ShowMax

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

James Gunn i Ryan Reynolds chcą spotkanie Deadpoola ze Strażnikami Galaktyki

James Gunn i Ryan Reynolds chcą spotkania Deadpoola ze Strażnikami Galaktyki

Pluję na twój grób 1978 I split on your grave 1978 day of the woman 1978 camille keaton jennifer hills
7/10

Pluję na twój grób (1978) – recenzja grindehose’owego horroru z nurtu kina gwałtu i zemsty