The Boys sezon 4

Serial Kobiety Mafii już jutro zawita na ShowMax

Dariusz Filipek
2 min czytania
Agnieszka Dygant w filmie Kobiety Mafii (zdjęcie: ShowMax; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Kilka miesięcy temu ShowMax wypuścił serial Botoks, który spotkał się z nieco cieplejszym przyjęciem niż film, którego wątki rozszerzał. Platforma poszła za ciosem i kolejny raz postawiła na hit od Patryka Vegi. Padło na jego najnowszą produkcję, czyli odcinkową wersję filmu Kobiety Mafii.

Widowisko opowiada o byłej funkcjonariuszce CBA, która od ABW dostaje zadanie rozpracowania grupy przestępczej. Musi działać pod przykrywką, aby jej misja się powiodła.

- Reklama -
Ad image

https://www.youtube.com/watch?v=VNObZbh9VcA

Produkcja spotkała się z nieco mniejszą krytyką niż Botoks. Żeby porównać, posiłkuję się serwisem Mediakrytyk, gdzie filmowe Kobiety Mafii mogą poszczycić się średnią 4,3/10 przy 26 opiniach, a Botoks 2.8/10 przy 33 ocenach. Przy czym serialowa wersja filmu o rodzimej służbie zdrowia była oglądalna, co odnotowałem w recenzji. I chociaż produkcji wystawiłem 5/10 to widziałem w niej potencjał na coś o wiele lepszego. Ponadto wato dodać, że oba filmy okazały się sukcesami kasowymi.

Premiera pierwszego odcinka już 30 maja. Serial Kobiety Mafii ShowMax przypomni nam co tydzień, gdyż będzie powracał z nowymi odcinkami co środę.

Jeśli nie jesteście pewni czy tego typu rozrywka przypadnie Wam do gustu, możecie wziąć ShowMax na okres próbny. Z serwisu możecie korzystać przez 14 dni za darmo i zrezygnować z niego w każdej chwili.

Kobiety Mafii w serwisie ShowMax

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz