serial line of duty serial line of duty 2018 line of duty sezon 5 line of duty netflix
Line of Duty (źródło: BBC; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Serial Line of Duty wraca z 5. sezonem! AC-12 ma ręce pełne roboty

Miesiące dzielą nas od dnia, w którym poznamy dalsze losy funkcjonariuszy jednostki AC-12. BBC pochwaliło się pierwszym materiałem wideo z piątego sezonu Line of Duty Jeda Mercuriego.

Line od Duty to serial kryminalny opowiadający o policyjnej jednostce antykorupcyjnej zajmującej się przestępczością we własnych szeregach. Jak zapewne się domyślacie, pracownicy AC-12 nie są zbyt lubiani, a sami również nieraz stąpają po ciemnej stronie mocy.

To jeden z tych seriali, który z odcinka na odcinek pochłania i zaskakuje widza coraz bardziej. Co więcej, z sezonu na sezon jest tylko lepszy. Zaczyna się dosyć zwyczajnie, nie odróżniając się zbytnio od podobnych produkcji. Jednak z czasem może zostać Waszym ulubionym kryminałem w odcinkach. Moim jest bezsprzecznie.

Kręgosłupem historii jest postać Steve’a Arnotta (w tej roli Martin Compston). W pierwszym sezonie musiał stawić czoła bardzo niewygodnym oskarżeniom. Towarzyszy mu niemal nieugięty szef AC-12, Ted Hastings, w którego wciela się Adrian Dunbar. Trio uzupełnia policjantka Kate Fleming, grana przez Vicky McClure. W serialu zobaczycie również Lenniego Jamesa, Ginę McKee oraz Keeley Hawes. Dwie ostatnie aktorki mogliście oglądać w zakończonym w niedzielę, pierwszym sezonie serialu Bodyguard.

Skoro już mowa o Bodyguardzie, to informację o zajawce zwiastuna miałem kilka godzin temu, ale akurat pisałem recenzję najnowszego serialu Jeda Mercuriego. Jeśli czekacie na kolejny sezon Line of DutyBodyguard będzie doskonałym sposobem na osłodzenie gorzkiego, blisko dwuletniego oczekiwania. Nieprzekonanych zapraszam już dziś do przeczytania o produkcji, która będzie miała premierę na naszym Nefliksie w październiku.

Piąty sezon Line of Duty nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Wiadomo jedynie, że będzie to 2019 rok. Prawdopodobnie jego pierwszy kwartał.

Jeśli jeszcze nie widzieliście, a chcecie sprawdzić Line of Duty, możecie to zrobić w serwisie Eska Go, gdzie pierwsze dwie odsłony są udostępnione za darmo z reklamami. Jeśli jednak nie znosicie reklam – co zrozumiałe – zwróćcie oczy ku Netflixowi. To właśnie tylko tam są dostępne wszystkie cztery sezony tego genialnego widowiska policyjnego.

Serial Line of Duty w serwisie Netflix

[interaction id=”5ba96d11ccf4b3ab0da13c5b”]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix bodyguard netflix bodyguard 2018 bodyguard bbc bodyguard opinie bodyguard serial bodyguard recenzja bodyguard 2018
9/10

Bodyguard – sezon 1 – recenzja serialu kryminalnego BBC w serwisie Netflix

serial Making a Murderer netflix Making a Murderer 2 sezon Making a Murderer część 2 Making a Murderer part 2 Making a Murderer drugi sezon Making a Murderer sezon drugi

Making a Murderer 2 – Netflix nadal sprawdza, czy Steven Avery zabił Teresę Halbach, czy został wrobiony.