Serial Loki Disney Plus
Loki (źródło: Marvel; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Serial Marvela o Lokim ma showrunnera

Ekipa Kevina Feige z Marvel Studios obecnie produkuje kilka seriali dla platformy Disney Plus. Nad Visionem i Scarlet Witch pracuje scenarzysta Kapitan Marvel Jac Schaeffer, a nad tym o przygodach Falcona i Bucky’ego usiadł do pracy znany z pisania serialu Imperium Malcolm Spellman. Znaleziono także showrunnera widowiska traktującego o Lokim.

Tom Hiddleston kolejny raz wcieli się w Lokiego, Boga psot i przybranego brata Thora. Podobno serial nie będzie miał wielkiego wpływu na wydarzenia rozgrywające się w świecie Marvela. Ma rozgrywać się na uboczu, opowiedzieć osobną, ale osadzoną w Marvel Cinematic Universe historię.

Jakkolwiek ciężko uznać te donosy za pewnik, bo opowieść nabierze faktycznych rumieńców dopiero po znalezieniu showrunnera. Czyli niedługo, gdyż według tego, co napisano w serwisie THRLoki już go ma. Serialem ma zająć się Michael Waldron, który napisze scenariusz pilota, poprowadzi serial i będzie jego producentem wykonawczym. Wcześniej pracował między innymi HarmonQuest, Community oraz Ricku i Mortym.

Serwis streamingowy Disney Plus wystartuje jeszcze w tym roku. Ma pojawić się również w Polsce, ale prawdopodobnie dopiero w 2020 roku.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Netflix Miłość śmierć i roboty serial

Netflix pokaże Miłość, śmierć i roboty. Antologię, jakiej świat nie widział

Comcast NBCUniversal streaming Netflix NBC

NBCUniversal kontra Netflix – to wojna, na którą Comcast musi pójść