Serial Loki Disney Plus
Loki (źródło: Marvel; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SEXYSEXY LOLLOL

Serial Marvela o Lokim ma showrunnera

Ekipa Kevina Feige z Marvel Studios obecnie produkuje kilka seriali dla platformy Disney Plus. Nad Visionem i Scarlet Witch pracuje scenarzysta Kapitan Marvel Jac Schaeffer, a nad tym o przygodach Falcona i Bucky’ego usiadł do pracy znany z pisania serialu Imperium Malcolm Spellman. Znaleziono także showrunnera widowiska traktującego o Lokim.

Tom Hiddleston kolejny raz wcieli się w Lokiego, Boga psot i przybranego brata Thora. Podobno serial nie będzie miał wielkiego wpływu na wydarzenia rozgrywające się w świecie Marvela. Ma rozgrywać się na uboczu, opowiedzieć osobną, ale osadzoną w Marvel Cinematic Universe historię.

Jakkolwiek ciężko uznać te donosy za pewnik, bo opowieść nabierze faktycznych rumieńców dopiero po znalezieniu showrunnera. Czyli niedługo, gdyż według tego, co napisano w serwisie THRLoki już go ma. Serialem ma zająć się Michael Waldron, który napisze scenariusz pilota, poprowadzi serial i będzie jego producentem wykonawczym. Wcześniej pracował między innymi HarmonQuest, Community oraz Ricku i Mortym.

Serwis streamingowy Disney Plus wystartuje jeszcze w tym roku. Ma pojawić się również w Polsce, ale prawdopodobnie dopiero w 2020 roku.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Netflix Miłość śmierć i roboty serial

Netflix pokaże Miłość, śmierć i roboty. Antologię, jakiej świat nie widział

Comcast NBCUniversal streaming Netflix NBC

NBCUniversal kontra Netflix – to wojna, na którą Comcast musi pójść