Serial Loki Disney Plus
Loki (źródło: Marvel; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Serial Marvela o Lokim ma showrunnera

Ekipa Kevina Feige z Marvel Studios obecnie produkuje kilka seriali dla platformy Disney Plus. Nad Visionem i Scarlet Witch pracuje scenarzysta Kapitan Marvel Jac Schaeffer, a nad tym o przygodach Falcona i Bucky’ego usiadł do pracy znany z pisania serialu Imperium Malcolm Spellman. Znaleziono także showrunnera widowiska traktującego o Lokim.

Tom Hiddleston kolejny raz wcieli się w Lokiego, Boga psot i przybranego brata Thora. Podobno serial nie będzie miał wielkiego wpływu na wydarzenia rozgrywające się w świecie Marvela. Ma rozgrywać się na uboczu, opowiedzieć osobną, ale osadzoną w Marvel Cinematic Universe historię.

Jakkolwiek ciężko uznać te donosy za pewnik, bo opowieść nabierze faktycznych rumieńców dopiero po znalezieniu showrunnera. Czyli niedługo, gdyż według tego, co napisano w serwisie THRLoki już go ma. Serialem ma zająć się Michael Waldron, który napisze scenariusz pilota, poprowadzi serial i będzie jego producentem wykonawczym. Wcześniej pracował między innymi HarmonQuest, Community oraz Ricku i Mortym.

Serwis streamingowy Disney Plus wystartuje jeszcze w tym roku. Ma pojawić się również w Polsce, ale prawdopodobnie dopiero w 2020 roku.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Netflix Miłość śmierć i roboty serial

Netflix pokaże Miłość, śmierć i roboty. Antologię, jakiej świat nie widział

Comcast NBCUniversal streaming Netflix NBC

NBCUniversal kontra Netflix – to wojna, na którą Comcast musi pójść