in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Loki, Scarlet Witch i inni bohaterowie Marvela dostaną seriale w serwisie Disney Play

seriale loki serial scarlet witch serial disney play seriale
Tom Hiddleston i Elizabeth Olsen (Marvel)

Kilka godzin temu Marvel zrzucił jedną bombę, czyli zwiastun filmu Kapitan Marvel, a już szykuje się z kolejnymi wybuchowymi tytułami – serialami o Lokim i Scarlet Witch oraz o innych superbohaterach Marvel Cinematic Universe.

Do tej pory rzadkością było, że bohaterowie filmowi pojawiali się w serialach. Tylko jedna postać, którą poznaliśmy na wielkim ekranie, dostała samodzielny serial. Była to Peggy Carter. Ma się to zmienić na dobre wraz ze startem platformy Disney Play, który odbędzie się najpewniej jesienią 2019 roku. Tom Hiddleston i Elizabeth Olsen będą mieli szansę powtórzyć swoje role na małym ekranie.

Seriale o tych postaciach mają mieć od sześciu do ośmiu odcinków. Pracę nad widowiskami ma nadzorować Kevin Feige, co sprowadza się do tego, że będą to produkcje Marvel Studios, nie Marvel Television. Przez ostatnie dwa lata telewizyjny oddział firmy miał więcej porażek niż sukcesów, więc zmiana strategii nie dziwi. Budżety produkcyjne seriali będą rywalizowały z filmami kinowymi.

Marvel i Disney nie komentują tych rewelacji. Jednak informację podało Variety, które słynie z tego, że nie posiłkuje się plotkami. W tym przypadku redakcja powołuje się na źródło zbliżone do produkcji.

To pokazuje, że Disney ma zamiar naprawdę mocno powalczyć z Netflixem i innymi serwisami strumieniującymi treści wideo. I bardzo dobrze, bo dzięki ostrej konkurencji dostaniemy jeszcze więcej ciekawych filmów i seriali.

[interaction id=”5ba1be4bd6d3b04fa2e768d0″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

bodyguard serial bodyguard netflix bodyguard bbc bodyguard iplayer bodyguard 2018 zwiastun trailer

Serial Bodyguard ląduje na Netfliksie. Tego thrillera nie można przegapić

hbo Ślepnąc od świateł hbo go Ślepnąc od świateł serial Ślepnąc od świateł 2018 data premiery obsada liczba odcinków

Ślepnac od świateł – 8 odcinków polskiego serialu za miesiąc na HBO GO