Ad image

Loki, Scarlet Witch i inni bohaterowie Marvela dostaną seriale w serwisie Disney Play

Dariusz Filipek
2 min czytania
Tom Hiddleston i Elizabeth Olsen (Marvel)

Z ostatniej chwili

Kilka godzin temu Marvel zrzucił jedną bombę, czyli zwiastun filmu Kapitan Marvel, a już szykuje się z kolejnymi wybuchowymi tytułami – serialami o Lokim i Scarlet Witch oraz o innych superbohaterach Marvel Cinematic Universe.

Do tej pory rzadkością było, że bohaterowie filmowi pojawiali się w serialach. Tylko jedna postać, którą poznaliśmy na wielkim ekranie, dostała samodzielny serial. Była to Peggy Carter. Ma się to zmienić na dobre wraz ze startem platformy Disney Play, który odbędzie się najpewniej jesienią 2019 roku. Tom Hiddleston i Elizabeth Olsen będą mieli szansę powtórzyć swoje role na małym ekranie.

- Reklama -
Ad image

Seriale o tych postaciach mają mieć od sześciu do ośmiu odcinków. Pracę nad widowiskami ma nadzorować Kevin Feige, co sprowadza się do tego, że będą to produkcje Marvel Studios, nie Marvel Television. Przez ostatnie dwa lata telewizyjny oddział firmy miał więcej porażek niż sukcesów, więc zmiana strategii nie dziwi. Budżety produkcyjne seriali będą rywalizowały z filmami kinowymi.

Marvel i Disney nie komentują tych rewelacji. Jednak informację podało Variety, które słynie z tego, że nie posiłkuje się plotkami. W tym przypadku redakcja powołuje się na źródło zbliżone do produkcji.

To pokazuje, że Disney ma zamiar naprawdę mocno powalczyć z Netflixem i innymi serwisami strumieniującymi treści wideo. I bardzo dobrze, bo dzięki ostrej konkurencji dostaniemy jeszcze więcej ciekawych filmów i seriali.

[interaction id=”5ba1be4bd6d3b04fa2e768d0″]

 

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz