in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Serial Mrs Wilson – oburzająca, ale oparta na faktach historia

bbc Mrs Wilson bbc Mrs Wilson serial Mrs Wilson 2019
Mrs Wilson (BBC One)

BBC zapowiedziało miniserial Mrs Wilson – mroczny dramat inspirowany prawdziwymi zdarzeniami. Widowisko zapowiada się niezwykle interesująco.

Serial Mrs Wilson opowie o Alison Wilson, która myśli, że jest normalną, szczęśliwą mężatką. Jednak po śmierci męża Aleca, u jej progu pojawia się kobieta, twierdząca, iż jest prawdziwą panią Wilson. Alison jest zdeterminowana, by udowodnić ważność małżeństwa i miłość Aleca do niej. Co prowadzi ją do świata mrocznych i niepokojących tajemnic. Alec był brytyjskim szpiegiem i najlepiej sprzedającym się powieściopisarzem, a Alison została zepchnięta na krawędź, by odkryć prawdę.

Mrs. Wilson to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W serialu główną rolę zagrała Ruth Wilson, którą w przyszłym roku będziecie mogli oglądać również w piątym sezonie serialu Luther. W męża głównej bohaterki wcielił się znany z Gry o tron Iain Glen. Obok nich zobaczymy całą plejadę gwiazd. W tym Keeley Hawes, którą ostatnio mogliście oglądać w Bodyguardzie oraz znana z Obsesji Eve Fiona Shaw.

Miniserial BBC obejrzymy na antenie stacji BBC One oraz iPlayerze na początku 2019 roku. Na tę chwilę nie ma żadnych informacji o emisji w Polsce.

[interaction id=”5be9c85c3cea788b0055331a”]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

luther bbc luther 5 sezon luther sezon 5 luther 5 sezon zwiastun luther 5 zwiastun trailer luther netflix

Luther wraca z piątym sezonem – mamy fragment serialu

nie żyje stan lee śmierć

Stan Lee zmarł. Ikona Marvel Comics była z nami 95 lat