bbc Mrs Wilson bbc Mrs Wilson serial Mrs Wilson 2019
Mrs Wilson (BBC One)
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?! SZOKSZOK LOLLOL SEXYSEXY SMUTNESMUTNE

Serial Mrs Wilson – oburzająca, ale oparta na faktach historia

BBC zapowiedziało miniserial Mrs Wilson – mroczny dramat inspirowany prawdziwymi zdarzeniami. Widowisko zapowiada się niezwykle interesująco.

Serial Mrs Wilson opowie o Alison Wilson, która myśli, że jest normalną, szczęśliwą mężatką. Jednak po śmierci męża Aleca, u jej progu pojawia się kobieta, twierdząca, iż jest prawdziwą panią Wilson. Alison jest zdeterminowana, by udowodnić ważność małżeństwa i miłość Aleca do niej. Co prowadzi ją do świata mrocznych i niepokojących tajemnic. Alec był brytyjskim szpiegiem i najlepiej sprzedającym się powieściopisarzem, a Alison została zepchnięta na krawędź, by odkryć prawdę.

Mrs. Wilson to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W serialu główną rolę zagrała Ruth Wilson, którą w przyszłym roku będziecie mogli oglądać również w piątym sezonie serialu Luther. W męża głównej bohaterki wcielił się znany z Gry o tron Iain Glen. Obok nich zobaczymy całą plejadę gwiazd. W tym Keeley Hawes, którą ostatnio mogliście oglądać w Bodyguardzie oraz znana z Obsesji Eve Fiona Shaw.

Miniserial BBC obejrzymy na antenie stacji BBC One oraz iPlayerze na początku 2019 roku. Na tę chwilę nie ma żadnych informacji o emisji w Polsce.

[interaction id=”5be9c85c3cea788b0055331a”]

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

luther bbc luther 5 sezon luther sezon 5 luther 5 sezon zwiastun luther 5 zwiastun trailer luther netflix

Luther wraca z piątym sezonem – mamy fragment serialu

nie żyje stan lee śmierć

Stan Lee zmarł. Ikona Marvel Comics była z nami 95 lat