in

SUPER!SUPER!

Serial Mrs Wilson – oburzająca, ale oparta na faktach historia

Miniserial Mrs Wilson to mroczny dramat inspirowany prawdziwymi zdarzeniami. Rzecz to o wdowie, która niewiele wiedziała o swoim mężu.

Mrs Wilson (BBC One)

BBC zapowiedziało miniserial Mrs Wilson – mroczny dramat inspirowany prawdziwymi zdarzeniami. Widowisko zapowiada się niezwykle interesująco.

Serial Mrs Wilson opowie o Alison Wilson, która myśli, że jest normalną, szczęśliwą mężatką. Jednak po śmierci męża Aleca, u jej progu pojawia się kobieta, twierdząca, iż jest prawdziwą panią Wilson. Alison jest zdeterminowana, by udowodnić ważność małżeństwa i miłość Aleca do niej. Co prowadzi ją do świata mrocznych i niepokojących tajemnic. Alec był brytyjskim szpiegiem i najlepiej sprzedającym się powieściopisarzem, a Alison została zepchnięta na krawędź, by odkryć prawdę.

Mrs. Wilson to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W serialu główną rolę zagrała Ruth Wilson, którą w przyszłym roku będziecie mogli oglądać również w piątym sezonie serialu Luther. W męża głównej bohaterki wcielił się znany z Gry o tron Iain Glen. Obok nich zobaczymy całą plejadę gwiazd. W tym Keeley Hawes, którą ostatnio mogliście oglądać w Bodyguardzie oraz znana z Obsesji Eve Fiona Shaw.

Miniserial BBC obejrzymy na antenie stacji BBC One oraz iPlayerze na początku 2019 roku. Na tę chwilę nie ma żadnych informacji o emisji w Polsce.

[interaction id=”5be9c85c3cea788b0055331a”]

luther bbc luther 5 sezon luther sezon 5 luther 5 sezon zwiastun luther 5 zwiastun trailer luther netflix

Luther wraca z piątym sezonem – mamy fragment serialu

nie żyje stan lee śmierć

Stan Lee zmarł. Ikona Marvel Comics była z nami 95 lat