serial nielegalni online pl za darmo
Nielegalni (źródło: Canal Plus; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?! SZOKSZOK

Polski serial Nielegalni za darmo w serwisie Player.pl

Wygląda na to, że Nielegalni to kolejny po Rojście serial, który pokazuje, że w Polsce można zrobić widowiska na światowym poziomie. Pierwszy odcinek został udostępniony za darmo.

Nielegalni to adaptacja prozy Vincenta V. Severskiego, autora serii kryminałów szpiegowskich: Nielegalni, Niewierni, Nieśmiertelni i Niepokorni. Widowisko traktujące o współczesnych służbach specjalnych zabierze serialomaniaków do Warszawy, Sztokholmu, Stambułu czy Mińska.

Canal Plus udostępnił w serwisie Player.pl pierwszy odcinek nowego thrillera szpiegowskiego Nielegalni za darmo. Już dziś możecie obejrzeć pierwsze trzy z dziesięciu odcinków serialu.

Ostrzegam, że jeśli chcecie zobaczyć cały sezon w serwisie Player.pl, tanio nie jest. Pakiet Canal Plus kosztuje tam 60 zł miesięcznie (studenci mają 50% zniżkę). Niestety nie tylko cena, ale również liczba dostępnych filmów i seriali nie powala. O czym pisałem niedawno, narzekając co niemiara na ów pakiet.

Serialem Nielegalni warto się zainteresować.

Okazuje się, iż spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem wśród krytyków. Sam jeszcze go nie widziałem, ale kiedy sprawdzam oceny recenzentów to przy opiniach o pierwszych epizodach najczęściej natykam się na 8/10. Gorsze zdanie o widowisku mają użytkownicy Filmwebu, na którym serial ma średnią 6,5/10 przy blisko 3000 oddanych głosów. Całkiem ciekawie pierwsze dwa odcinki podsumowała Kaja z kanału Jakbyniepaczec.

Serial Nielegalni za darmo w serwisie Player.pl >>

[interaction id=”5bd33ffffb8f642b284b0f39″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

netflix i marvel neflix marvel i netflix

Netflix i Marvel biorą rozwód. Zbliża się koniec seriali Marvela na Netfliksie

netflix gore kevin spacey netflix kevin spacey

Netflix miał stracić przez aferę Kevina Spaceya 39 milionów dolarów