serial nielegalni online pl za darmo
Nielegalni (źródło: Canal Plus; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK OkropneOkropne

Polski serial Nielegalni za darmo w serwisie Player.pl

Wygląda na to, że Nielegalni to kolejny po Rojście serial, który pokazuje, że w Polsce można zrobić widowiska na światowym poziomie. Pierwszy odcinek został udostępniony za darmo.

Nielegalni to adaptacja prozy Vincenta V. Severskiego, autora serii kryminałów szpiegowskich: Nielegalni, Niewierni, Nieśmiertelni i Niepokorni. Widowisko traktujące o współczesnych służbach specjalnych zabierze serialomaniaków do Warszawy, Sztokholmu, Stambułu czy Mińska.

Canal Plus udostępnił w serwisie Player.pl pierwszy odcinek nowego thrillera szpiegowskiego Nielegalni za darmo. Już dziś możecie obejrzeć pierwsze trzy z dziesięciu odcinków serialu.

Ostrzegam, że jeśli chcecie zobaczyć cały sezon w serwisie Player.pl, tanio nie jest. Pakiet Canal Plus kosztuje tam 60 zł miesięcznie (studenci mają 50% zniżkę). Niestety nie tylko cena, ale również liczba dostępnych filmów i seriali nie powala. O czym pisałem niedawno, narzekając co niemiara na ów pakiet.

Serialem Nielegalni warto się zainteresować.

Okazuje się, iż spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem wśród krytyków. Sam jeszcze go nie widziałem, ale kiedy sprawdzam oceny recenzentów to przy opiniach o pierwszych epizodach najczęściej natykam się na 8/10. Gorsze zdanie o widowisku mają użytkownicy Filmwebu, na którym serial ma średnią 6,5/10 przy blisko 3000 oddanych głosów. Całkiem ciekawie pierwsze dwa odcinki podsumowała Kaja z kanału Jakbyniepaczec.

Serial Nielegalni za darmo w serwisie Player.pl >>

[interaction id=”5bd33ffffb8f642b284b0f39″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix i marvel neflix marvel i netflix

Netflix i Marvel biorą rozwód. Zbliża się koniec seriali Marvela na Netfliksie

netflix gore kevin spacey netflix kevin spacey

Netflix miał stracić przez aferę Kevina Spaceya 39 milionów dolarów