Polski serial Nielegalni za darmo w serwisie Player.pl

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 96 wyświetleń
1 min czytania
Nielegalni (źródło: Canal Plus; edycja: Popkulturyści)Wygląda na to, że Nielegalni to kolejny po Rojście serial, który pokazuje, że w Polsce można zrobić widowiska na światowym poziomie. Pierwszy odcinek został udostępniony za darmo.

Nielegalni to adaptacja prozy Vincenta V. Severskiego, autora serii kryminałów szpiegowskich: Nielegalni, Niewierni, Nieśmiertelni i Niepokorni. Widowisko traktujące o współczesnych służbach specjalnych zabierze serialomaniaków do Warszawy, Sztokholmu, Stambułu czy Mińska.

Canal Plus udostępnił w serwisie Player.pl pierwszy odcinek nowego thrillera szpiegowskiego Nielegalni za darmo. Już dziś możecie obejrzeć pierwsze trzy z dziesięciu odcinków serialu.

Ostrzegam, że jeśli chcecie zobaczyć cały sezon w serwisie Player.pl, tanio nie jest. Pakiet Canal Plus kosztuje tam 60 zł miesięcznie (studenci mają 50% zniżkę). Niestety nie tylko cena, ale również liczba dostępnych filmów i seriali nie powala. O czym pisałem niedawno, narzekając co niemiara na ów pakiet.

Serialem Nielegalni warto się zainteresować.

Okazuje się, iż spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem wśród krytyków. Sam jeszcze go nie widziałem, ale kiedy sprawdzam oceny recenzentów to przy opiniach o pierwszych epizodach najczęściej natykam się na 8/10. Gorsze zdanie o widowisku mają użytkownicy Filmwebu, na którym serial ma średnią 6,5/10 przy blisko 3000 oddanych głosów. Całkiem ciekawie pierwsze dwa odcinki podsumowała Kaja z kanału Jakbyniepaczec.
Serial Nielegalni za darmo w serwisie Player.pl >>

[interaction id=”5bd33ffffb8f642b284b0f39″]

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Cyberius
Cyberius
5 lat temu

Realizatorsko dobry, chociaż przy scenach akcji to mam wrażenie, że zatrudnili operatorów z serialowego Pitbulla. I na razie fabuła jest strasznie chaotyczna. Po dwóch odcinkach nadal nie wiem, o co tam chodzi. Jedynie mnie ciekawi wątek Filipa Pławiaka.

Darek Filipek POPKULTURYSCI.PL
Reply to  Cyberius
5 lat temu

Biorę się za to po Sabrinie.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x