in

One Dollar – krwawy i świetnie zapowiadający się serial od CBS All Access

serial one dollar 2018 one dollar serial
Fragment plakatu serialu One Dollar (CBS All Access)

Pukałem się w głowę, kiedy CBS Corporation stworzyło platformę CBS All Access, kanibalizując tym samym usługę SVOD Showtime. Jednak z serialu na serial widzę, iż na naszych oczach rozkwita świetna platforma, pełna ciekawych produkcji oryginalnych, a zapowiedź serialu One Dollar tylko mnie w tym utwierdza.

One Dollar zaszufladkowano jako mroczny thriller. Produkcja stworzona przez Jasona Mosberga, który zasłynął niezbyt dobrze przyjętym Paktem krwi (na szczęście był tylko scenarzystą tego filmu) ma mieć formę antologii. Akcja widowiska będzie rozgrywała się w miasteczku, do którego jeszcze nie dotarło hasło Donalda Trumpa Make America Great Again. A jeśli nawet dotarło, słowa nie zostały zamienione w czyn. W po-recesyjnej miejscowości dochodzi do morderstw, które są punktem wyjściowym, by pokazać widzom ścieżkę jednodolarowego banknotu podróżującego z dłoni do dłoni osób w jakiś sposób powiązanych z tymi makabrycznymi zbrodniami. Serial ma w każdym odcinku prezentować punkt widzenia innych bohaterów. Ma to być odzwierciedlenie obrazu współczesnego amerykańskiego miasteczka. Pełnego podziałów klasowych i kulturowych.

Jak bardzo nie narzekałbym na rozdrobnienie rynku streamingowego, to właśnie dzięki CBS All Access dostaliśmy takie świetne produkcje jak Star Trek: Discovery czy Sprawa idealna, a nawet nieco gorszy, ale ciągle niezły Strange Angel. Tym samym jestem niezwykle ciekaw, co się z One Dollar urodzi.

Na tę chwilę nie ma żadnych informacji o emisji w Polsce. Wiadomo jedynie, że premiera 10-odcinkowego sezonu odbędzie się 30 sierpnia. W serialu zobaczymy m.in. Johna Carrolla Lyncha, Nathaniela Martello-White’a, Christophera Denhama, Kirrilee Berger, Joshue Bittona oraz Jeffa Perry’ego.

Plakat serialu One Dollar
Plakat serialu One Dollar (CBS All Access)

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

serial wariat netflix wariat serial maniac netflix maniac serial maniac netflix

Wariat – Netflix zaprasza nas na nieźle pokręconą podróż

kler 2018 film kler 2018 kler zwiastun kler

Kler od Wojciecha Smarzowskiego może jeszcze bardziej podkręcić wojnę polsko-polską [aktualizacja]