The Boys sezon 4

One Dollar – krwawy i świetnie zapowiadający się serial od CBS All Access

Dariusz Filipek
2 min czytania
Fragment plakatu serialu One Dollar (CBS All Access)

Z ostatniej chwili

Pukałem się w głowę, kiedy CBS Corporation stworzyło platformę CBS All Access, kanibalizując tym samym usługę SVOD Showtime. Jednak z serialu na serial widzę, iż na naszych oczach rozkwita świetna platforma, pełna ciekawych produkcji oryginalnych, a zapowiedź serialu One Dollar tylko mnie w tym utwierdza.

One Dollar zaszufladkowano jako mroczny thriller. Produkcja stworzona przez Jasona Mosberga, który zasłynął niezbyt dobrze przyjętym Paktem krwi (na szczęście był tylko scenarzystą tego filmu) ma mieć formę antologii. Akcja widowiska będzie rozgrywała się w miasteczku, do którego jeszcze nie dotarło hasło Donalda Trumpa Make America Great Again. A jeśli nawet dotarło, słowa nie zostały zamienione w czyn. W po-recesyjnej miejscowości dochodzi do morderstw, które są punktem wyjściowym, by pokazać widzom ścieżkę jednodolarowego banknotu podróżującego z dłoni do dłoni osób w jakiś sposób powiązanych z tymi makabrycznymi zbrodniami. Serial ma w każdym odcinku prezentować punkt widzenia innych bohaterów. Ma to być odzwierciedlenie obrazu współczesnego amerykańskiego miasteczka. Pełnego podziałów klasowych i kulturowych.

- Reklama -
Ad image

https://www.youtube.com/watch?v=RaEKeMmUs2s

Jak bardzo nie narzekałbym na rozdrobnienie rynku streamingowego, to właśnie dzięki CBS All Access dostaliśmy takie świetne produkcje jak Star Trek: Discovery czy Sprawa idealna, a nawet nieco gorszy, ale ciągle niezły Strange Angel. Tym samym jestem niezwykle ciekaw, co się z One Dollar urodzi.

Na tę chwilę nie ma żadnych informacji o emisji w Polsce. Wiadomo jedynie, że premiera 10-odcinkowego sezonu odbędzie się 30 sierpnia. W serialu zobaczymy m.in. Johna Carrolla Lyncha, Nathaniela Martello-White’a, Christophera Denhama, Kirrilee Berger, Joshue Bittona oraz Jeffa Perry’ego.

Plakat serialu One Dollar
Plakat serialu One Dollar (CBS All Access)

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz