Ozark sezon 2 Ozark 2 Ozark serial Ozark Netflix Ozark
Ozark (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Ozark wraca z pełnym zwiastunem 2. sezonu. Zapnijcie pasy, bo serial powróci za miesiąc

Ozark był nie tylko wielkim zaskoczeniem, ale przede wszystkim jednym z najlepszych nowych seriali w 2017 roku. Tym bardziej cieszy, że już niedługo wrócimy do prania brudnych pieniędzy w malowniczych warunkach przyrody.

Poprzedni sezon opowiadał o chicagowskim księgowym, który ratując skórę, podjął się misji, wydawałoby się, niemożliwej do wykonania. Wyprania zawrotnej kwoty w ekspresowym tempie w Krainie Ozark. Nie tylko nie będzie to proste, ale Marty z dużych, wpakuje się w jeszcze większe kłopoty. W nadchodzącej wielkimi krokami kontynuacji będzie więcej trupów i problemów, a bohater grany brawurowo przez Jasona Batemana (kto by pomyślał?!) wciągnie swoją rodzinę jeszcze głębiej w kryminalne bagno. Na karku ma FBI, karter narkotykowy i musi bratać się z lokalnym elementem. Jednak po jego stronie kolejny raz jest niebywała inteligencja, dzięki której wychodził z najgorszych opresji. Najważniejszym pytaniem pozostaje, jak długo zdoła to ciągnąć.

Czy Marty kolejny raz przebrnie przez problemy, w które się wpakował, dowiemy się już 31 sierpnia, kiedy na Netfliksie będzie miał premierę nowy 10-odcinkowy sezon serialu Ozark. Poniżej podsumowanie pierwszego sezonu oraz pierwsza zajawka kontynuacji.

Ozark w serwisie Netflix

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The Good Cop serial The Good Cop netflix The Good Cop

Pamiętacie Detektywa Monka? Przygotujcie się na The Good Cop

seriale sierpień 2018 ozark jack ryan

TOP5 serialowych nowości i powrotów w sierpniu 2018 roku