serial pachnidło netflix
Pachnidło (źródło: ZDF; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL OkropneOkropne

Pachnidło na Netfliksie, czyli historia wraca jako brutalny serial kryminalny

Netflix pokaże kolejną interpretację prozy Patricka Suskinda. Jednak w przeciwieństwie do filmu Pachnidło: Historia mordercy, nowy serial będzie osadzony nie w XVIII-wiecznej Francji, a w Niemczech XXI wieku.

Niemiecki serial Pachnidło jest koprodukcją ZDF i Constantin Television, a Netflix ma wyłączne prawa do wyświetlania go na świecie. Tak serwis zapowiada ten 6-odcinkowy thriller kryminalny:

Współczesna emocjonująca wersja powieści Patricka Süskinda o wonnościach, pasji i seryjnym morderstwie. W przeszłości szóstkę uczniów szkoły z internatem połączyło zamiłowanie do zapachów. Kiedy po latach zostaje odnalezione ciało brutalnie zamordowanej członkini grupy, podejrzenia policji padają na pozostałą piątkę przyjaciół. Podczas przesłuchań podejrzanych na jaw wychodzi szokująca prawda.

serial Pachnidło netflix 2018 grudzień
Pachnidło (ZDF) – kliknij, żeby zobaczyć wersję bez cenzury.

W grudniu dostaniemy aż dwa niemieckojęzyczne seriale na Netfliksie.

Pachnidło będzie miało premierę 21 grudnia. Wcześniej będziecie mogli obejrzeć Berlińskie psy, które zadebiutują już 7 grudnia.

Jestem ciekaw, ile oryginału udało się przetłumaczyć na język fabuły w odcinkach. A przede wszystkim niesamowicie interesujące jest przeniesienie akcji do dzisiejszych czasów. Miejmy nadzieję, że Netflix miał nosa do tego kryminału.

Serial Pachnidło w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5bf5a44311b9982217e19347″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

nowy maniakalny gilna remake maniac cop remake =

Nowy Maniac Cop będzie zabijał niewinnych obywateli w Los Angeles

serial watchmen hbo go zajakwka zajawki teaser teasery

Niepokojące zajawki serialu Watchmen od HBO