The Boys sezon 4

Canal+ pokaże miniserial Piknik pod Wiszącą Skałą

Dariusz Filipek
2 min czytania
Piknik pod Wiszącą Skałą (prawa: ShowCase; zdjęcie: Canal+; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Niedawno stacja ShowCase pokusiła się o nową interpretację prozy Joan Lindsay. Jednak w przeciwieństwie do dzieła Petera Weira, mamy do czynienia nie z filmem, a miniserialem, który jeszcze raz przytoczy zdarzenia znane z powieści Piknik pod Wiszącą Skałą.

Akcja Pikniku pod Wiszącą Skałą (tytuł oryginalny: Picnic at Hanging Rock) rozgrywa się w 1900 roku, gdzie miał się odbyć tytułowy piknik w dzień Świętego Walentego. Uczennice elitarnej prywatnej szkoły wyruszają w towarzystwie nauczycielek w miejsce zwane Wiszącą Skałą, gdzie znikają w niewyjaśnionych okolicznościach.

- Reklama -
Ad image

Serialowy Piknik pod Wiszącą Skałą spotkał się z umiarkowanie przyzwoitym przyjęciem przez krytyków.

Widowisko na Rotten Tomatoes jest świeże, gdyż zebrało 81% pozytywnych opinii. Przy 42 recenzjach serial ma średnią ocenę 6,4/10. Widzowie na IMDB są nieco bardziej srodzy i wystawili produkcji 6,2/10. Co może mówić, iż nie jest idealnie, ale nie jest również tragicznie. W serialu zobaczycie m.in. znaną z Gry o tron Natalie Dormer.

Serial w Polsce pokaże stacja Canal+, a w sieci i na aplikacjach będziecie mogli go obejrzeć w serwisie Player.pl, jeśli posiadacie pakiet Canal+. Miniserial liczy 6 odcinków. Premiera na Canal+ została ustalona na 2 sierpnia.

Piknik pod Wiszącą Skałą w serwisie Player.pl

Piknik pod Wiszącą Skałą napis Piknik pod Wiszącą Skałą lektor Piknik pod Wiszącą Skałą online pl
Plakat serialu Piknik pod Wiszącą Skałą (ShowCase/Amazon Prime Video)

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz