serial Piknik pod Wiszącą Skałą serial Piknik pod Wiszącą Skałą online pl Piknik pod Wiszącą Skałą lektor Piknik pod Wiszącą Skałą napisy Picnic at Hanging Rock
Piknik pod Wiszącą Skałą (prawa: ShowCase; zdjęcie: Canal+; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Canal+ pokaże miniserial Piknik pod Wiszącą Skałą

Niedawno stacja ShowCase pokusiła się o nową interpretację prozy Joan Lindsay. Jednak w przeciwieństwie do dzieła Petera Weira, mamy do czynienia nie z filmem, a miniserialem, który jeszcze raz przytoczy zdarzenia znane z powieści Piknik pod Wiszącą Skałą.

Akcja Pikniku pod Wiszącą Skałą (tytuł oryginalny: Picnic at Hanging Rock) rozgrywa się w 1900 roku, gdzie miał się odbyć tytułowy piknik w dzień Świętego Walentego. Uczennice elitarnej prywatnej szkoły wyruszają w towarzystwie nauczycielek w miejsce zwane Wiszącą Skałą, gdzie znikają w niewyjaśnionych okolicznościach.

Serialowy Piknik pod Wiszącą Skałą spotkał się z umiarkowanie przyzwoitym przyjęciem przez krytyków.

Widowisko na Rotten Tomatoes jest świeże, gdyż zebrało 81% pozytywnych opinii. Przy 42 recenzjach serial ma średnią ocenę 6,4/10. Widzowie na IMDB są nieco bardziej srodzy i wystawili produkcji 6,2/10. Co może mówić, iż nie jest idealnie, ale nie jest również tragicznie. W serialu zobaczycie m.in. znaną z Gry o tron Natalie Dormer.

Serial w Polsce pokaże stacja Canal+, a w sieci i na aplikacjach będziecie mogli go obejrzeć w serwisie Player.pl, jeśli posiadacie pakiet Canal+. Miniserial liczy 6 odcinków. Premiera na Canal+ została ustalona na 2 sierpnia.

Piknik pod Wiszącą Skałą w serwisie Player.pl

Piknik pod Wiszącą Skałą napis Piknik pod Wiszącą Skałą lektor Piknik pod Wiszącą Skałą online pl
Plakat serialu Piknik pod Wiszącą Skałą (ShowCase/Amazon Prime Video)

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix magda gessler magda gessler oitnb magda gessler orange is the new black magda gessler netflix

Magda Gessler w Orange is the New Black – więzienne jedzenie nie dla niej

showmax rojst monika brodka wszystko czego dziś chcę

Brodka promuje serial Rojst piosenką Izabeli Trojanowskiej