serial rojst serial rojst showmax rojst zwiastun rojst trailer rojst
Magdalena Walach w zwiastunie serialu Rojst (zdjęcie: ShowMax; edycja: Popkulturyści)
in ,

SUPER!SUPER!

ShowMax pokazał zwiastun serialu Rojst. Niespełna miesiąc pozostał do premiery

ShowMax podkręca zainteresowanie swoją najnowszą produkcją oryginalną i robi to wyśmienicie. Pojawiła się pierwsza wideo zapowiedź serialu Rojst. Narobiła mi nadziei na coś ciekawego.

Powrót do mrocznego klimatu lat 80. w najbardziej oczekiwanym serialu roku – chwali się w opisie zwiastuna Rojst ShowMax. Bohater grany przez Andrzeja Seweryna mówi w zajawce:

Jest noc, jakieś niewyraźne kontury drzew. W bladym świetle księżyca widać tylko fragmenty zapadniętej twarzy. Kiedy patrzysz na tę kobietę, wiesz, że w głębi lasu stoi ktoś jeszcze. To ten ktoś jest powodem całego tego dramatu.

Rojst będzie pełnokrwistym kryminałem, którego akcję osadzono w latach 80., gdzieś w Polsce, gdzie diabłu mówi się dobranoc. Historia rozpocznie się od zabójstwa prostytutki i miejscowego działacza partyjnego oraz samobójstwa pary nastolatków, które zbiegły się w czasie. O sprawie do lokalnej gazety pisze zgorzkniały dziennikarz, w którego wcielił się Andrzej Seweryn. Jednocześnie sprawą zainteresuje się jego młodszy kolega po fachu, syn partyjnej szychy. Okazuje się, że zbyt mocno zaangażuje się w śledztwo. – Tak serial opisywałem niedawno.

serial rojst serial rojst data premiery rojst zwiastun rojst wideo rojst showmax
Magdalena Walach w zajawce zwiastuna serialu Rojst (Showmax)

Rojst zwiastuje złotą erę dla rodzimych produkcji w odcinkach. Zapomnijcie o Na Wspólnej czy M jak miłość.

Przygotujcie się na to, że poza Rojst na ShowMaksie, w tym roku zobaczycie również serial 1983 Agnieszki Holland, który zadebiutuje na Netfliksie, a HBO pokaże Ślepnąc od świateł z Cezarym Pazurą. Nawet TVN przygotował coś ciekawego – jesienią na antenie stacji zadebiutuje miniserial Pułapka, który również zapowiada się całkiem ciekawie.

Serial Rojst w serwisie ShowMax zaczniecie oglądać już 19 sierpnia. Obok Andrzeja Seweryna w odcinkowym thrillerze Jana Holoubka zobaczymy Dawida Ogrodnika oraz Magdalenę Walach.

Rojst w serwisie ShowMax

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

the walking dead 9 seozn zwiastun the walking dead zwiastun 9 sezon trailer

The Walking Dead – długi zwiastun 9. sezonu. Ostatniego dla Ricka

serial nielegalni serial nielegalni 2018 nielegalni canal + plus nielegalni zwiastun

Mało Wam polskich seriali? Canal+ wypuścił zajawkę Nielegalnych od twórców Paktu