serial rojst serial rojst showmax rojst zwiastun rojst trailer rojst
Magdalena Walach w zwiastunie serialu Rojst (zdjęcie: ShowMax; edycja: Popkulturyści)
in ,

SUPER!SUPER!

ShowMax pokazał zwiastun serialu Rojst. Niespełna miesiąc pozostał do premiery

ShowMax podkręca zainteresowanie swoją najnowszą produkcją oryginalną i robi to wyśmienicie. Pojawiła się pierwsza wideo zapowiedź serialu Rojst. Narobiła mi nadziei na coś ciekawego.

Powrót do mrocznego klimatu lat 80. w najbardziej oczekiwanym serialu roku – chwali się w opisie zwiastuna Rojst ShowMax. Bohater grany przez Andrzeja Seweryna mówi w zajawce:

Jest noc, jakieś niewyraźne kontury drzew. W bladym świetle księżyca widać tylko fragmenty zapadniętej twarzy. Kiedy patrzysz na tę kobietę, wiesz, że w głębi lasu stoi ktoś jeszcze. To ten ktoś jest powodem całego tego dramatu.

Rojst będzie pełnokrwistym kryminałem, którego akcję osadzono w latach 80., gdzieś w Polsce, gdzie diabłu mówi się dobranoc. Historia rozpocznie się od zabójstwa prostytutki i miejscowego działacza partyjnego oraz samobójstwa pary nastolatków, które zbiegły się w czasie. O sprawie do lokalnej gazety pisze zgorzkniały dziennikarz, w którego wcielił się Andrzej Seweryn. Jednocześnie sprawą zainteresuje się jego młodszy kolega po fachu, syn partyjnej szychy. Okazuje się, że zbyt mocno zaangażuje się w śledztwo. – Tak serial opisywałem niedawno.

serial rojst serial rojst data premiery rojst zwiastun rojst wideo rojst showmax
Magdalena Walach w zajawce zwiastuna serialu Rojst (Showmax)

Rojst zwiastuje złotą erę dla rodzimych produkcji w odcinkach. Zapomnijcie o Na Wspólnej czy M jak miłość.

Przygotujcie się na to, że poza Rojst na ShowMaksie, w tym roku zobaczycie również serial 1983 Agnieszki Holland, który zadebiutuje na Netfliksie, a HBO pokaże Ślepnąc od świateł z Cezarym Pazurą. Nawet TVN przygotował coś ciekawego – jesienią na antenie stacji zadebiutuje miniserial Pułapka, który również zapowiada się całkiem ciekawie.

Serial Rojst w serwisie ShowMax zaczniecie oglądać już 19 sierpnia. Obok Andrzeja Seweryna w odcinkowym thrillerze Jana Holoubka zobaczymy Dawida Ogrodnika oraz Magdalenę Walach.

Rojst w serwisie ShowMax

Komentarze

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

the walking dead 9 seozn zwiastun the walking dead zwiastun 9 sezon trailer

The Walking Dead – długi zwiastun 9. sezonu. Ostatniego dla Ricka

serial nielegalni serial nielegalni 2018 nielegalni canal + plus nielegalni zwiastun

Mało Wam polskich seriali? Canal+ wypuścił zajawkę Nielegalnych od twórców Paktu