The Boys sezon 4

ShowMax wypuścił pierwszy odcinek serialu Rojst za darmo

Dariusz Filipek
2 min czytania
Serial Rojst (źródło: ShowMax; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=s_z3Zn9Qr7Y

- Reklama -
Ad image

Rojst to zdecydowanie serial, który warto sprawdzić. Do czego szczególnie zachęcam fanów odcinkowych kryminałów. Niezdecydowanych zapewne zachęci fakt, iż ShowMax wypuścił pierwszy odcinek widowiska zupełnie za darmo. Możecie go obejrzeć powyżej lub na YouTube.

Pierwszy odcinek Rojstu oceniłem bardzo wysoko, bo na 9/10. Przypomnę, że w recenzji napisałem:

Widowisko po prostu mnie połknęło i nie mogę doczekać się przyszłej niedzieli, żeby sprawdzić, jak rozwinie się fabuła jednego z najlepszych tegorocznych seriali. Najlepszych na świecie, nie tylko w Polsce.

Finał nieco mnie zawiódł, więc ocenę całego sezonu nieco obniżyłem, do 8/10 – podsumowując:

Ostatni odcinek Rojstu nie jest tak dobry, jak pierwszy, drugi czy trzeci, a nawet czwarty. Przewrotne jest to, że piąty również nie jest zły, jako epizod. Za to jako finał po prostu się nie sprawdza. (…) Trzeba jednak mieć świadomość, że konkluzja historii trwa kilkanaście minut, a całe widowisko kilkaset. Summa summarum warto poświęcić czas na jeden z najlepszych w opinii wielu, a w mojej najlepszy serial kryminalny, który powstał w Polsce.

Pierwszy odcinek serialu Rojst za darmo to nie wszystko. Wcześniej ShowMax wypuścił ściśle powiązany z fabułą prolog widowiska, który trwa 10 minut.

https://www.youtube.com/watch?v=fxKk1LSndMc

Ponadto warto zapoznać się również z teledyskiem Moniki Brodki, który promował Rojst. Ten okazał się hitem i ma już 12 milionów wyświetleń!

- Reklama -
Skazana Max serial

Są realne szanse na kontynuację serialu. Cały pięcioodcinkowy sezon możecie obejrzeć w serwisie ShowMax.

Serial Rojst w serwisie ShowMax

[interaction id=”5b9fc47efaaf968e316d8352″]

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
3 komentarze