showmax pierwszy odcinek serial rojst za darmo online na youtube
Serial Rojst (źródło: ShowMax; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

ShowMax wypuścił pierwszy odcinek serialu Rojst za darmo

Rojst to zdecydowanie serial, który warto sprawdzić. Do czego szczególnie zachęcam fanów odcinkowych kryminałów. Niezdecydowanych zapewne zachęci fakt, iż ShowMax wypuścił pierwszy odcinek widowiska zupełnie za darmo. Możecie go obejrzeć powyżej lub na YouTube.

Pierwszy odcinek Rojstu oceniłem bardzo wysoko, bo na 9/10. Przypomnę, że w recenzji napisałem:

Widowisko po prostu mnie połknęło i nie mogę doczekać się przyszłej niedzieli, żeby sprawdzić, jak rozwinie się fabuła jednego z najlepszych tegorocznych seriali. Najlepszych na świecie, nie tylko w Polsce.

Finał nieco mnie zawiódł, więc ocenę całego sezonu nieco obniżyłem, do 8/10 – podsumowując:

Ostatni odcinek Rojstu nie jest tak dobry, jak pierwszy, drugi czy trzeci, a nawet czwarty. Przewrotne jest to, że piąty również nie jest zły, jako epizod. Za to jako finał po prostu się nie sprawdza. (…) Trzeba jednak mieć świadomość, że konkluzja historii trwa kilkanaście minut, a całe widowisko kilkaset. Summa summarum warto poświęcić czas na jeden z najlepszych w opinii wielu, a w mojej najlepszy serial kryminalny, który powstał w Polsce.

Pierwszy odcinek serialu Rojst za darmo to nie wszystko. Wcześniej ShowMax wypuścił ściśle powiązany z fabułą prolog widowiska, który trwa 10 minut.

Ponadto warto zapoznać się również z teledyskiem Moniki Brodki, który promował Rojst. Ten okazał się hitem i ma już 12 milionów wyświetleń!

Są realne szanse na kontynuację serialu. Cały pięcioodcinkowy sezon możecie obejrzeć w serwisie ShowMax.

Serial Rojst w serwisie ShowMax

[interaction id=”5b9fc47efaaf968e316d8352″]

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

serial o superbohaterkach marvela

Powstaje nowy serial o superbohaterkach Marvela

serial-joanna-chylka-magdalena-cielecka-remigiusz-mroz-player-pl

Magdalena Cielecka została serialową Joanną Chyłką