The Boys sezon 4

Zwiastun Stranger Things 3 zapowiada duże zmiany w życiu bohaterów

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=RQmxjDv6wpI

- Reklama -
Ad image

Dziwne rzeczy wydarzyły się w Hawkins w 1983 roku. Niemniej dziwne nawiedziły miasteczko rok później. Tym samym przygotujcie się na jeszcze dziwniejszy 1985 rok.

Stranger Things wraca tego lata. Netflix firmuje to wydarzenie świetnym zwiastunem. Rzadko dostajemy tak dobre zapowiedzi, jak ta. Współgra tu ze sobą obietnica wciągającej opowieści z muzyką, zdjęciami oraz emocjami wylewającymi się hektolitrami zza ekranu. Czuć tu również progres bohaterów. Ich przyjaźń zostanie wystawiona na próbę.

Jednocześnie samo Hawkins zmaga się z problemami. I te zwyczajowo nie będą wyłącznie sprowadzały się do spraw nadnaturalnych, ale również opowiedzą o zawirowaniach społecznych i życiowych. Samo zagrożenie także nadejdzie nie tylko z innego świata. Ponadto cieszy fakt, iż twórcy sięgnęli po centrum handlowe. Prawdopodobnie będzie znaczącym i błyszczącym tłem dla wydarzeń, rozgrywających się w nadchodzącej odsłonie widowiska.

Trzeci sezon Stranger Things wyląduje na Waszych Netflixach dopiero 4 lipca, ale coś czuję, że jest na co czekać.

Oglądaj serial Stranger Things w serwisie Netflix >>

Galeria trzeciego sezonu serialu Stranger Things.

Plakat trzeciego sezonu serialu Stranger Things.

Stranger things plakat
Plakat trzeciego sezonu serialu Stranger Things (Netflix)

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz