in ,

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Sukcesja może być najlepszym nowym serialem HBO w 2018 roku – jest zwiastun

succession hbo serial 2018
Pierwszy zwiastun Succession zapowiada kolejny hit od HBO

Gdybym miał wymienić najbardziej oczekiwane tegoroczne nowości serialowe, na pewno pośród nich znalazłoby się Succession od HBO. Zwiastun serialu tylko mnie w tym utwierdza.

– Wszystko, co robiłem w życiu, robiłem dla moich dzieci. Wiem, że popełniałem błędy, ale zawsze próbowałem robić to, co dla nich najlepsze, ponieważ je kocham. – Powiedział Logan Roy, przedsiębiorca władający wartym miliardy międzynarodowym koncernem medialnym. Następuje chwila ciszy, konsternacja, jego dzieci patrzą się zdziwionym wzrokiem po sobie.

– A brałeś pod rozwagę to, że twoje dzieci mogą się ciebie bać? – Odpowiada pytająco, czy wręcz retorycznie, mężczyzna siedzący w fotelu obok.

– Och, wypierdalaj. – Stwierdza rozdrażniony Logan, w którego w nowym serialu HBO wcielił się Brian Cox.

 

Produkcja opowie o przekazywaniu władzy w firmie młodszemu pokoleniu. Co nastręczy nie lada problemów spadkobiercom, którzy muszą zmagać się z krnąbrnym, starzejącym się i powoli wypadającym z obiegu ojcem. Dlatego dzieci staną przeciwko niemu, żeby uratować firmę, w której upatrują swoją przyszłość.

Za serial odpowiada Jesse Armstrong (Peep Show, Babylon) oraz Adam McKay (Ant-Man, Big Short), więc jestem spokojny o jego jakość. Poza tym bardzo brakowało mi medialnego świata od czasu zakończenia Newsroomu. 1. sezon Succession będzie liczył 10 odcinków, a jego premiera odbędzie się już 3 czerwca. To trzeba obejrzeć!

Źródło: YouTube

Sukcesja na HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

luke cage 2 zwiastun online netflix marvel serial

Luke Cage wraca 22 czerwca, więc dostaliśmy kolejną zajawkę 2. sezonu

ShowMax maj 2018 – pełna lista premier seriali i filmów oraz wideo kalendarz

ShowMax maj 2018 – pełna lista premier seriali i filmów oraz wideo kalendarz