The Boys sezon 4

Sukcesja może być najlepszym nowym serialem HBO w 2018 roku – jest zwiastun

Dariusz Filipek
2 min czytania
Pierwszy zwiastun Succession zapowiada kolejny hit od HBO

Z ostatniej chwili

Gdybym miał wymienić najbardziej oczekiwane tegoroczne nowości serialowe, na pewno pośród nich znalazłoby się Succession od HBO. Zwiastun serialu tylko mnie w tym utwierdza.

– Wszystko, co robiłem w życiu, robiłem dla moich dzieci. Wiem, że popełniałem błędy, ale zawsze próbowałem robić to, co dla nich najlepsze, ponieważ je kocham. – Powiedział Logan Roy, przedsiębiorca władający wartym miliardy międzynarodowym koncernem medialnym. Następuje chwila ciszy, konsternacja, jego dzieci patrzą się zdziwionym wzrokiem po sobie.

- Reklama -
Ad image

– A brałeś pod rozwagę to, że twoje dzieci mogą się ciebie bać? – Odpowiada pytająco, czy wręcz retorycznie, mężczyzna siedzący w fotelu obok.

– Och, wypierdalaj. – Stwierdza rozdrażniony Logan, w którego w nowym serialu HBO wcielił się Brian Cox.

 

Produkcja opowie o przekazywaniu władzy w firmie młodszemu pokoleniu. Co nastręczy nie lada problemów spadkobiercom, którzy muszą zmagać się z krnąbrnym, starzejącym się i powoli wypadającym z obiegu ojcem. Dlatego dzieci staną przeciwko niemu, żeby uratować firmę, w której upatrują swoją przyszłość.

Za serial odpowiada Jesse Armstrong (Peep Show, Babylon) oraz Adam McKay (Ant-Man, Big Short), więc jestem spokojny o jego jakość. Poza tym bardzo brakowało mi medialnego świata od czasu zakończenia Newsroomu. 1. sezon Succession będzie liczył 10 odcinków, a jego premiera odbędzie się już 3 czerwca. To trzeba obejrzeć!

- Reklama -
Skazana Max serial

Źródło: YouTube

Sukcesja na HBO GO >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz