in

SUPER!SUPER!

Superbohaterzy z The Boys to najgorsze, co mogło spotkać świat

serial the boys 2019
The Boys (źródło: Amazon Prime Video; edycja: Popkulturyści)

The Boys to nie będzie zwykły serial superbohaterski. Chociaż pojawią się w nim ludzie, za których zdolności poszlibyśmy na noże, to nie są oni przykładnymi obywatelami.

Serial The Boys opowie o świecie, w którym większość superbohaterów to lekkomyślne dupki. Za nic mają życie innych, wykorzystują moce niezgodnie z prawem, a najważniejsze jest dla nich błyszczenie w światłach reflektorów. Dlatego CIA powołuje oddział The Boys, monitorujący zachowania niefrasobliwych super-celebrytów.

Początkowo The Boys planowano dla siostrzanego kanału HBO, czyli stacji CineMax. Ostatecznie serial wylądował na platformie Amazon Prime Video, która z miesiąca na miesiąc jawi się jako coraz ciekawsza propozycja dla widza. Pośród kilku gorszych widowisk jak Goliath, możecie tam oglądać prawdziwe perełki. Właśnie wystartował trzeci sezon Człowieka z Wysokiego Zamku, przez który zarwałem kolejną noc (dziękuję Kamila, że mnie budzisz). Wcześniej nie mogłem odlepić się od kryminalnego Boscha i to tam obejrzymy serialowego Władcę Pierścieni.

Widowisko The Boys pojawi się na Amazon Prime Video w 2019 roku.

Dokładna data premiery nie została ogłoszona, ale już dziś mogę napisać, iż pierwsza zajawka niezwykle zaostrza apetyt. Tym bardziej że za adaptacją komiksu autorstwa Gartha Ennisa stoi Seth Rogen, Evan Goldberg oraz Eric Kripke. Wcześniej współpracowali między innymi przy innej serialowej adaptacji komiksu Ennisa, Preacherze dla AMC. Serialowy Kaznodzieja nie jest co prawda mistrzostwem świata, ale i tak wyszedł im całkiem przyzwoicie.

W The Boys pojawi się Karl Urban, Simon Pegg, Elisabeth Shue, Erin Moriarty, Jennifer Esposito, Jack Quaid oraz Laz Alonso, Colby Minifie i Shaun Benson. Pierwszy sezon będzie miał 8 odcinków.

Serial The Boys w serwisie Amazon Prime Video >>

[interaction id=”5bbb87d6deb68bb8467f4921″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

claire underwood finał house of cards 6

Gdzie diabeł nie może, tam Claire Underwood wyśle – zwiastun finału House of Cards

serial Deadly Class zwiastun deadly class serial

Deadly Class – serialowa szkoła morderców, do której nie chcielibyście trafić