serial the boys 2019 amazon prime video
Serial The Boys będzie na językach w 2019 roku | Dynamite
in

SUPER!SUPER!

Serial The Boys jednak nie w Cinemax – premiera w Amazon Prime Video

Mam dla Was świetną informację. Serial The Boys, chociaż nie pojawi się na antenie Cinemaxa, to fani nie zostali z ręką w nocniku, bo produkcja trafi na streaming Amazon Prime Video.

Historia Gartha Ennisa, jednego z najbardziej obrazoburczych scenarzystów amerykańskiego światka komiksowego jednak zostanie zaadaptowana. Serial The Boys będzie oparty na kanwie komiksu o tym samym tytule. Ennis wydał na świat m.in. Preachera, którego serialowa wersja dostała niedawno zamówienie na trzeci sezon.

Serial The Boys opowie o świecie, w którym większość superbohaterów to lekkomyślne dupki. Za nic mają życie innych, a najważniejsze jest dla nich błyszczenie w światłach reflektorów. Dlatego CIA powołuje oddział The Boys, monitorujący zachowania niefrasobliwych celebrytów o super-zdolnościach.

I muszę przyznać, iż jestem niezwykle podekscytowany tym projektem, gdyż zapowiada nam się wyjątkowo obrazoburcza telewizja. Jeśli Amazon da twórcom wolną rękę, to Gra o tron nędzie przy Chłopakach prezentowała się niczym wieczorynka przy Milczeniu owiec. Jest to niezwykle brutalna i jak to u Ennisa bywa, niesamowicie przerysowana historia. Niemniej warta uwagi i sprawdzenia przed premierą serialu.

Serial the boys komiks amazon dynamite planeta komiksów
Jeśli serial The Boys będzie utrzymany w duchu komiksu, to zapowiada się nam ostra jazda | Dynamite

W Polsce komiks wydaje Planeta komiksów (o oficynie pisałem kilka dni temu w związku z ich erotyczną antologią), do której chętnie bym Was odesłał, ale wydawnictwo powinno najpierw zainwestować w działającą i – daj panie – funkcjonalną stronę internetową. Na łez otarcie pozostaje ich Facebook.

Na małych ekranach widowisko zobaczymy w 2019 roku. Za produkcją stoi Seth Rogen, Evan Goldberg i Eric Kripke. W Stanach Zjednoczonych komiks The Boys wydawało Dynamite Entertainment.

Czy tylko mi się wydaje, że Warner przestraszył się tematu i przez to nie dał zielonego światła na produkcję w Cinemax? Być może. Na szczęście mamy Amazon Prime Video, które coraz śmielej poczyna sobie na arenie streamingowej.

Źródło: EW

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dark Netflix 2017 serial

Zwiastunem serialu Dark Netflix zapowiada niesamowity grudzień

The Sinner Netflix 2017
6/10

Oddaję sprawiedliwość morderczyni – recenzja serialu The Sinner – sezon 1