The Boys sezon 4

Netflix zapowiada serial The Good Cop od twórcy Detektywa Monka

Dariusz Filipek
1 min czytania
Serial Netflixa The Good Cop.

Z ostatniej chwili

Netflix kolejny raz postawił na sprawdzonego twórcę. Tym samym przygotujcie się na serial The Good Cop od człowieka, który sprezentował światu niespełna dziesięć lat temu ostatni odcinek Detektywa Monka.

Serial komediowy The Good Cop opowie o dwóch pokoleniach policjantów. Juniorze (w tej roli Josh Groban) i jego cynicznym ojcu emerycie (wciela się w niego Tony Danza), który nie stroi od dawania dobrych rad synowi. Nie tylko w sprawach zawodowych. Jednak są jak ogień i woda. Były policjant był znany z nagminnego naginania regulaminu, który dla młodszego jest wyrocznią.

- Reklama -
Ad image

Widowisko stworzył Andy Breckman, który rozsławił się przede wszystkim dzięki wspomnianemu już Detektywowi Monkowi. Premiera jego nowej produkcji odbędzie się 21 września.

The Good Cop w serwisie Netflix

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz