in

Netflix zapowiada serial The Good Cop od twórcy Detektywa Monka

serial the good cop netflix the good cop serial the good cop zwiastun
Serial Netflixa The Good Cop.

Netflix kolejny raz postawił na sprawdzonego twórcę. Tym samym przygotujcie się na serial The Good Cop od człowieka, który sprezentował światu niespełna dziesięć lat temu ostatni odcinek Detektywa Monka.

Serial komediowy The Good Cop opowie o dwóch pokoleniach policjantów. Juniorze (w tej roli Josh Groban) i jego cynicznym ojcu emerycie (wciela się w niego Tony Danza), który nie stroi od dawania dobrych rad synowi. Nie tylko w sprawach zawodowych. Jednak są jak ogień i woda. Były policjant był znany z nagminnego naginania regulaminu, który dla młodszego jest wyrocznią.

Widowisko stworzył Andy Breckman, który rozsławił się przede wszystkim dzięki wspomnianemu już Detektywowi Monkowi. Premiera jego nowej produkcji odbędzie się 21 września.

The Good Cop w serwisie Netflix

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

recenzja cloak & dagger opinia opinie sezon 1 s01e01-02
7/10

Cloak & Dagger – sezon 1, odcinek 1-2 – recenzja serialu Marvela na ShowMax

Goliath recenzja opinie
4/10

Goliath – sezon 1 – recenzja serialu Amazon Prime Video