serial The Little Drummer Girl serial The Little Drummer Girl bbc The Little Drummer Girl opinie The Little Drummer Girl mała doboszka
The Little Drummer Girl (źródło; BBC One; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Serial The Little Drummer Girl oceniony – warto oglądać nowy thriller BBC?

Dziś w Wielkiej Brytanii premiera nowego serialu BBCThe Little Drummer Girl. Jest to kolejna adaptacji powieści Mała doboszka Johna le Carré.

The Little Drummer Girl to thriller opowiadający o młodej aktorce, Charlie (w tej roli Florence Pugh znana z Lady M.). Kobieta współpracująca z izraelskim Mosadem, udając przyjaciółkę kolegi groźnego terrorysty, stanowi przynętę na mężczyznę. Jednak cała operacja nie przebiega po jej myśli. Zadanie zaczyna ją przerastać, gdyż nie łatwo jest stać się kimś innym.

W koprodukcji BBC One i AMC zobaczycie również Alexandera Skarsgårda oraz Michaela Shannona. Reżyserem miniserialu jest Park Chan-wook, czyli twórca koreańskiej Trylogii zemsty (Pan Zemsta, Oldboy, Pani zemsta). Jest to jego pierwsza produkcja odcinkowa. Za widowisko odpowiadają producenci Nocnego recepcjonistyMiniserial składa się z sześciu odcinków.

Nie jest to pierwsze podejście do adaptacji Małej doboszki Johna le Carré. W 1984 roku jego prozę przełożył na język filmu George Roy Hill (Żądło, Butch Cassidy i Sundance Kid, Rzeźnia nr 5). Widowisko spotkało się z umiarkowanym przyjęciem. Wtedy w Charlie wcieliła się Diane Keaton.

Pojawiły się pierwsze opinie o serialu The Little Drummer Girl.

Na tę chwilę serial na Rotten Tomatoes ma 67% pozytywnych opinii (cztery pozytywne i dwie negatywne), których średnia ocena wynosi 7,33/10.

Według niektórych krytyków serial doskonale oddaje duch czasów niedługo po aferze Watergate. Pojawiły się jednak głosy, że pomimo tego i świetnej obsady, bywa niezbyt subtelny i niezdarny. Widowisko cechuje powoli budowana intryga, a sama historia może przyprawiać o dreszcze. Chwalone jest wybuchowe zakończenie.

Jak obejrzeć serial The Little Drummer Girl już dziś?

Wystarczy dostęp do BBC iPlayera. Sprawdźcie nasz poradnik, jak oglądać filmy i seriale z Wielkiej Brytanii za darmo. Na tę chwilę nie mamy żadnych informacji o serwisie lub stacji, która pokaże to widowisko w Polsce.

Serial The Little Drummer Girl w serwisie BBC iPlayer >>

[interaction id=”5bd60f9c3f7d44f5856cae9c”]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

film halloween 2018 recenzja online pl
8/10

Halloween (2018) – recenzja horroru z kultowej serii filmów Halloween

box office halloween box office październik rekord 2018

Box Office USA: Halloween mistrzem Halloween