The Boys sezon 4

The Society zapowiada się na miks Władcy much z The 100

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?=9&v=rBp7gyBNXRs

- Reklama -
Ad image

Netflix jest czasem jak zapętlona piosenka, której nie ma kto wyłączyć. Serwis już nie eksperymentuje z różnymi rodzajami nastoletnich dramatów, on je produkuje taśmowo. I The Society jest na to koronnym dowodem.

Jeśli nie nastoletnie prostytutki w Rzymskich dziewczynach, to martwa koleżanka w Szkole dla elity, a za rogiem niewiadoma czyha na nastolatków w The Society – opowieści o grupce, która trafia do kopii ich bogatego miasteczka w Nowej Anglii. Jednak tutaj nie ma śladów po ich rodzicach. Chcą dowiedzieć się, co się z nimi stało i spróbują wrócić do swojej rzeczywistości. Aby to zrobić, muszą ustanowić porządek i zawierać sojusze. Na szali jest ich życie.

The Society bardzo luźno opiera się na motywach z Władcy much Williama Goldinga. Jednak dla mnie serial wygląda bardziej na The 100 na sterydach. Miejmy nadzieję, że twórcy sprzedali widowisku dobry towar. O czym przekonamy się 10 maja, kiedy The Society będzie miało premierę. Premierowy sezon będzie liczył 10 odcinków.

Serial The Society w serwisie Netflix >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz