https://www.youtube.com/watch?=9&v=rBp7gyBNXRs
Zwiastun serialu The Society (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

The Society zapowiada się na miks Władcy much z The 100

Netflix jest czasem jak zapętlona piosenka, której nie ma kto wyłączyć. Serwis już nie eksperymentuje z różnymi rodzajami nastoletnich dramatów, on je produkuje taśmowo. I The Society jest na to koronnym dowodem.

Jeśli nie nastoletnie prostytutki w Rzymskich dziewczynach, to martwa koleżanka w Szkole dla elity, a za rogiem niewiadoma czyha na nastolatków w The Society – opowieści o grupce, która trafia do kopii ich bogatego miasteczka w Nowej Anglii. Jednak tutaj nie ma śladów po ich rodzicach. Chcą dowiedzieć się, co się z nimi stało i spróbują wrócić do swojej rzeczywistości. Aby to zrobić, muszą ustanowić porządek i zawierać sojusze. Na szali jest ich życie.

The Society bardzo luźno opiera się na motywach z Władcy much Williama Goldinga. Jednak dla mnie serial wygląda bardziej na The 100 na sterydach. Miejmy nadzieję, że twórcy sprzedali widowisku dobry towar. O czym przekonamy się 10 maja, kiedy The Society będzie miało premierę. Premierowy sezon będzie liczył 10 odcinków.

Serial The Society w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Film Joker zwiastun

Joker też człowiek – zapowiada zwiastun filmu z Joaquinem Phoenixem

netflix góra morderstw serial dokumentalny recenzja
7/10

Góra morderstw – sezon 1 – recenzja serialu dokumentalnego Netflixa