serial the society zwiastun netflix
Zwiastun serialu The Society (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

The Society zapowiada się na miks Władcy much z The 100

https://www.youtube.com/watch?=9&v=rBp7gyBNXRs

Netflix jest czasem jak zapętlona piosenka, której nie ma kto wyłączyć. Serwis już nie eksperymentuje z różnymi rodzajami nastoletnich dramatów, on je produkuje taśmowo. I The Society jest na to koronnym dowodem.

Jeśli nie nastoletnie prostytutki w Rzymskich dziewczynach, to martwa koleżanka w Szkole dla elity, a za rogiem niewiadoma czyha na nastolatków w The Society – opowieści o grupce, która trafia do kopii ich bogatego miasteczka w Nowej Anglii. Jednak tutaj nie ma śladów po ich rodzicach. Chcą dowiedzieć się, co się z nimi stało i spróbują wrócić do swojej rzeczywistości. Aby to zrobić, muszą ustanowić porządek i zawierać sojusze. Na szali jest ich życie.

The Society bardzo luźno opiera się na motywach z Władcy much Williama Goldinga. Jednak dla mnie serial wygląda bardziej na The 100 na sterydach. Miejmy nadzieję, że twórcy sprzedali widowisku dobry towar. O czym przekonamy się 10 maja, kiedy The Society będzie miało premierę. Premierowy sezon będzie liczył 10 odcinków.

Serial The Society w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Film Joker zwiastun

Joker też człowiek – zapowiada zwiastun filmu z Joaquinem Phoenixem

netflix góra morderstw serial dokumentalny recenzja
7/10

Góra morderstw – sezon 1 – recenzja serialu dokumentalnego Netflixa