in

SUPER!SUPER!

Niepokojące zajawki serialu Watchmen od HBO

serial watchmen hbo go zajakwka zajawki teaser teasery
Watchmen (źródło: HBO; edycja: Popkulturyści)

https://www.instagram.com/p/BqaXx8NFhFy/

Gra o tron się kończy, ale wiele wskazuje na to, że chociaż obecny król niedługo umrze, na jego miejsce szykuje się nowy. HBO pochwaliło się na Instagramie serialu Watchmen świetnymi zajawkami widowiska, które może być kolejną wielką rzeczą dla firmy.

Akcja serialu Watchmen ma rozgrywać się lata po wydarzeniach znanych z pierwszej powieści graficznej Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa. Niepokojące zajawki wskazują na to, co można było założyć już wcześniej, iż wydarzenia, które rozegrały się w komiksie i filmie, pociągnęły ze sobą daleko idące konsekwencje. Przez katastrofę, która miała miejsce w latach 80., świat poszedł w dosyć nieoczywistym kierunku, którego pokłosiem są między innymi – tak mi się wydaje – zamaskowani stróże prawa.

https://www.instagram.com/p/Bo9ivLpFb55/

Przypominam, że za serialem stoi Damon Lindelof. Najlepiej znany z pracy nad scenariuszami do Zagubionych, nowych filmowych Star Treków, Prometeusza, Kowbojów i obcych, Krainy jutra oraz Pozostawionych. Nie jestem pewien dlaczego, ale urósł wokół niego mały kult, do którego wyznawców nie należę. Jakkolwiek mam świadomość, iż jest to solidny scenarzysta i facet z wizją. Ponadto od dłuższego czasu da się wyczuć, iż podchodzi do Watchmen bardzo osobiście i jest cholernie związany z projektem. Wierzę, że wypruwa z siebie flaki, by dać widzom jak najlepszą historię.

https://www.instagram.com/p/BqaX45AlpfW/

Mam jednocześnie świadomość, że będzie mu ciężko usatysfakcjonować wszystkich. Przede wszystkim najzagorzalszych psychofanów Strażników, gdyż wokół tego komiksu kult jest nieporównywalnie większy od tego, który roztacza się wokół Lindelofa.

Będę niepopularny, pisząc, że Watchmen to jeden z moich ulubionych filmów wszech czasów.

Podobnie jak komiks w świecie historii obrazkowych jest jednym z najlepszych, jakie miałem przyjemność przeczytać. Tym samym mam olbrzymie nadzieje związane z serialem. Oby przynajmniej część z tych nadziei udało się twórcom zekranizować.

Przykra sprawa, że chociaż Warner Bros. i HBO należą do tej samej firmy, nie można na HBO GO obejrzeć filmu Watchmen, którego producentem była pierwsza z wymienionych firm. Słabo. Chyba trzeba czekać na nowe HBO

watchmen hbo go
Szukasz Watchmen na HBO GO? Zapomnij.

W serialu zobaczymy plejadę gwiazd: Jeremy’ego Ironsa (Lolita), Reginę King (Pozostawieni), Dona Johnsona (Nash Bridges), Frances Fisher (Titanic), Tima Blake’a Nelsona (Lincoln), Louisa Gossetta Jr. (Oficer i dżentelmen) czy Andrew Howarda (Bez litości).

Dokładna data premiery serialu nie jest znana. Wiemy jedynie, że pierwszy sezon obejrzymy w 2019 roku.

Watchmen w serwisie HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

serial pachnidło netflix

Pachnidło na Netfliksie, czyli historia wraca jako brutalny serial kryminalny

disney plus w polsce disney plus polska hulu w polsce hulu polska

Disney Plus w Polsce pewny, a Hulu wielce prawdopodobne