seriale podobne do bridgertonów ania nie anna
in ,

SUPER!SUPER!

Seriale podobne do… czyli sposoby na wypełnienie pustki po ulubionym serialu

Skończyłeś oglądać serial, który zajmował w ostatnich tygodniach Twój czas, głowę i serce? Doskonale rozumiemy, jak możesz się czuć! Wiemy też, że najlepszym sposobem na stłumienie pustki po zakończeniu świetnego serialu, jest… rozpoczęcie kolejnego i koniecznie równie dobrego!

Jeśli chcesz pozostać w świecie zbliżonym do tego z zakończonego serialu, poszukaj produkcji utrzymanej w podobnej konwencji. Obejrzałeś ostatni odcinek drugiego sezonu Bridgertonów i szukasz godnego zastępstwa? Szukaj zastępstwa wśród seriali historycznych, w których nie brakuje romansów, skandali, zdrad i plotek. Skończyłeś kultowe Breaking Bad i nie wiesz, co dalej? Celuj w produkcje opowiadające historie narkotykowych bossów, poruszające tematykę prania brudnych pieniędzy lub takie, w których główny bohater prowadzi podwójne życie.

Jeśli tuż po zakończeniu jednego serialu nie chcesz zaczynać kolejnej produkcji o podobnej tematyce, włącz serial utrzymany w zupełnie innym klimacie. Nie zapominaj jednak o tytułach podobnych do tego, który tak bardzo zawładnął Twoim sercem – jesteśmy przekonani, że prędzej czy później zatęsknisz do tematyki, która jest Ci najbliższa! Zestawienia podobnych najpopularniejszych podobnych seriali znajdziesz na Bingewell.pl!

 

Seriale podobne do “Bridgertonów”

Dickinson

Hailee Steinfeld gra rolę Emily Dickinson. Poetki. Córki. Buntowniczki. Dorastająca Emily jest zdeterminowana, by zostać najlepszą poetką na świecie.

Pogoń za miłością

Pochłonięte pragnieniem odnalezienia miłości i wyjścia za mąż, obie kobiety poszukują idealnego męża, a ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, gdy postanawiają podążyć zupełnie innymi drogami. Podczas gdy Fanny wybiera życie ustatkowane, Linda decyduje się pójść za głosem serca, które prowadzi ją w coraz dziksze i coraz bardziej gorszące miejsca.

Targowisko próżności

Ekranizacja popularnego dzieła Williama Makepeace’a Thackeraya o młodej Angielce, która śni o awansie do wyższej klasy społecznej. Okres wojen napoleońskich. Młodziutka Becky Sharp (Olivia Cooke) jest niezwykle bystrą i zdeterminowaną córką malarza i francuskiej baletnicy, która ze wszystkich sił pragnie wydostać się z nizin i dostać do śmietanki angielskiego społeczeństwa. Dziewczyna nie zawaha się przed niczym, aby osiągnąć swój cel i spełnić marzenia.

 

Seriale podobne do “Ania, nie Anna”

Małe kobietki

XIX wiek. Cztery siostry March – Meg (Willa Fitzgerald), Jo (Maya Hawke), Beth (Annes Elwy) oraz Amy (Kathryn Newton) – dorastają w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Ich ojciec walczy w wojnie secesyjnej, a matka Marmee (Emily Watson) sama stara się wprowadzić je w dorosłe życie i wyjaśnić im, co to znaczy być kobietą. Dziewczyny próbują wejść w swoje role, rywalizują między sobą, przeżywają pierwsze miłości oraz uczą się życia po stracie najbliższych. Składająca się z trzech części produkcja o dorastaniu. Obraz pokazuje dziewiętnastowieczną rzeczywistość z kobiecej perspektywy. Scenariusz miniserialu został oparty na popularnej powieści Louisy May Alcott z 1868 roku.

Downton Abbey

Serial przedstawia losy hrabiego i hrabiny Grantham, od roku 1912 do wybuchu I wojny światowej. Para włada Downton Abbey, prowadzonym przez grupę wiernych służących, którzy są wtajemniczeni w sekrety rodzinne, jak i te dotyczące spadkobiercy – Matthew Crawley.

Howards End

Podziały społeczne i klasowe na początku 20 wieku w Anglii poprzez skrzyżowanie trzech rodzin – bogatych Wilcoxes, łagodnych i idealistycznych Schlegelów i niższej klasy średniej Basts.

 

Azjatyckie dramy boys love podobne do “KinnPorsche”

Long Time No See

Znany płatny zabójca, “Flying Dagger”, wpada na trop “Wild Dog’a”, który jest zabójcą wynajętym przez gangstera, “Black Leopard’a”. Choć obaj starają się pozostać incognito, nie potrafią się w sobie nie zakochać. Niestety ” Wild Dog” ma pewien sekret, którego nie może zdradzić ” Flying Daggerowi”. Wyjawiają sobie nawzajem swoje sekretne tożsamości podczas walki prowadzonej przez ich szefów. Wpadają wtedy w niebezpieczeństwo, bo gangsterzy uznają ich za zdrajców. Czy uda im się pokonać przeszkody i ocalić swoją miłość?

Kei x Yaku: Dangerous Partners

Przed trzema laty sprawa zaginięcia, znana jako “Sprawa Jokera”, została nagle zamknięta bez rozwiązania. Ichiro Kunishita, śledczy z Biura Bezpieczeństwa Publicznego Komendy Miejskiej Policji w Tokio, który został wezwany do ponownego przeprowadzenia śledztwa, otrzymuje polecenie podjęcia się zupełnie innej misji. Ma szpiegować i monitorować Shiro Hanabusę, młodego przywódcę wyznaczonego klanu gangów. Mówi się o nim, że jest człowiekiem wielu tajemnic, który awansował do rangi Wakagashiry (młodego, wiodącego podwładnego w grupie yakuzy), odkąd trzy lata temu wstąpił do gangu. W trakcie swojej misji zbliżenia się do Shiro, Ichirou dowiaduje się o szokującym fakcie i postanawia zawrzeć z nim fałszywy “kontrakt kochanka”. Ich tajne śledztwo w tej sprawie stopniowo doprowadza ich do incydentu, który wstrząśnie całym narodem i ich przeznaczeniem.

Where Your Eyes Linger

Poznajcie Han Tae Joo, osiemnastoletniego studenta i następcę Grupy TB. Obdarzony bogatą rodziną, dobrym wyglądem i popularnością, nie ma wielu zmartwień. Kang Gook, jego troskliwy przyjaciel z dzieciństwa, jest silny fizycznie i wyszkolony w różnych dyscyplinach sztuk walki. Tae Joo jest jedynym przyjacielem Kang Gooka. Tae Joo ufa Kang Gookowi i czuje się przy nim swobodnie. Napięcie między nimi wzrasta, kiedy nowa uczennica, Hye Mi, okazuje zainteresowanie Kang Gookiem. Kiedy idą na randkę, Han Tae Joo zaczyna się irytować, a wkrótce potem na powierzchnię zaczynają wyłaniać się długo tłumione emocje. Czy w ich platonicznej przyjaźni może kryć się coś więcej?

 

Zobacz więcej:

Seriale podobne do „Breaking Bad”

Seriale podobne do “Wiedźmina”

K-dramy podobne do It’s okay to not be okay

Seriale podobne do “Euphorii”

Seriale podobne do „Stranger Things”

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

the boys s02e04 soldier boy jensen ackles

Soldier Boy po finale “The Boys” będzie miał jeszcze wiele do pokazania

Disney+ Nostalgiczne seriale z dzieciństwa

8 seriali z dzieciństwa na Disney+, które wywołają u ciebie nostalgię