seriale wrzesień 2018 mayans mc serial you ty netflix 2018 maniac wariat manifest nbc the purge serial 2018
Najbardziej oczekiwane seriale we wrześniu (źródła zdjęć: Netflix, NBC, FX, USA Network)
in ,

SUPER!SUPER!

TOP 5 najbardziej oczekiwanych nowych seriali we wrześniu

W zeszłym miesiącu najbardziej czekaliście na Jacka Ryana od Amazonu. Pokonał The Innocents, RozczarowanychInsatiable i Ghula. Który serial wygrał wrzesień? Sprawdźcie sami.

Dział analiz aplikacji TV Time kolejny raz dostarczył nam danych o tym, na które widowiska czekacie najbardziej. Dziś nowości, jutro powroty.

#5 Mayans MC

Pierwszy odcinek spin-offu Synów anarchii już wyciekł do sieci i budzi umiarkowanie pozytywne emocje wśród widzów. Historia o gangu Majów ponoć klimatem bardzo przypomina oryginał, więc fanów Synów przekonywać nie trzeba. Krytycy są nieco mniej życzliwi. Serial na Rotten Tomatoes ma 64% pozytywnych opinii przy uśrednionej ocenie 6/10.

Stacja oryginalna: FX
Emisja w Polsce: brak danych, prawdopodobnie FOX Polska
Data premiery: 4 września
Gatunek: akcja
Liczba odcinków: 10

#4 Manifest

Manifest to kolejny serial, który będzie wałkował powracający jak bumerang motyw zniknięcia dużej liczby osób, które odnajdują się po jakimś czasie w wyjątkowo dziwnych okolicznościach. W Manifeście bohaterzy znikają na pięć lat podczas lotu pasażerskiego. Nie wiem jak Wy, ale ja mam tego tematu powyżej uszu, jednak z ciekawości Manifest sprawdzę. Na materiale wideo możecie obejrzeć 9 minut z pierwszego odcinka.

Stacja oryginalna: NBC
Emisja w Polsce: brak danych
Data premiery: 24 września
Gatunek: sci-fi
Liczba odcinków: 13

#3 The Purge

Spin-off popularnej serii filmowych horrorów. Serialowa wersja Nocy oczyszczenia opowie historię, którą doskonale znamy. W niedalekiej przyszłości w Stanach Zjednoczonych ustanowiono jeden dzień w roku mianem Dnia czystki, w którym to można bezkarnie mordować. Ciekawe, co z tego wyszło.

Stacja oryginalna: USA Network
Emisja w Polsce: brak danych
Data premiery: 4 września
Gatunek: horror
Liczba odcinków: 10

#2 Wariat (Maniac)

Wariat to przedziwnie zapowiadająca się opowieść o równie dziwnym eksperymencie, mającym na celu naprawienie ludzkiego mózgu. Śmiałkowie, którzy zgodzili się na udział w nim, muszą liczyć się z tym, że wpadną w wir dziwnych zdarzeń. O jakość projektu zadbał Cary Fukunaga, a aktorsko wspomaga go Jonah Hill oraz Emma Stone.

Stacja oryginalna: Netflix
Emisja w Polsce: Netflix (sprawdź serial)
Data premiery: 21 września
Gatunek: komediodramat
Liczba odcinków: 10

#1 Ty (YOU)

https://www.youtube.com/watch?v=cKOhno0IMpA

Pierwszy zwiastun serialu Ty kupił mnie po całości. Dlatego kompletnie nie dziwi, że widzowie czekają we wrześniu na ten serial najbardziej. Historia opowie o Joelu Goldbergu (w tej roli Penn Badgley), nowojorczyku pełnym sprzeczności i obsesji. Mężczyzna wykorzystuje nowe technologie, by zdobyć serce Becki (Elizabeth Lail). Jest podglądaczem, który bezwzględnie eliminuje wszystkie przeszkody stojące mu na drodze do celu. Posunie się nawet do morderstwa. Stacja Lifetime jest tak pewna swego, że jeszcze przed premierą pierwszego, zamówiła drugi sezon widowiska.

Stacja oryginalna: Lifetime
Emisja w Polsce: Netflix (sprawdź serial)
Data premiery: 9 września
Gatunek: kryminał
Liczba odcinków: 10

Ranking powstał na podstawie danych dostarczonych przez TV Time. Jest to najpopularniejsza platforma do śledzenia seriali. Użytkownikom do dyspozycji oddano stronę internetową oraz aplikacje w sklepie Google Play oraz App Store. Z usługi korzystają miliony ludzi, oznaczających seriale, które śledzą. Dzięki czemu wiadomo, na co czekamy najbardziej (przynajmniej statystycznie).

Sprawdź inne informacje od TV Time>>

Sprawdź inne rankingi Popkulturystów>>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix american vandal sezon 2

Amercian Vandal – fala rozwolnienia w katolickim liceum

suspiria 2018 recenzje opinie

Pierwsze oceny Suspirii są świetne, ale to nie horror dla każdego