Shogun oglądaj online serial disney

Servant – premiera pierwszego sezonu za kilka dni na Apple TV+, a już wiemy, że będzie kontynuacja

Dariusz Filipek
1 min czytania
Servant (Apple TV+)

Z ostatniej chwili

Za niespełna tydzień dostaniemy pierwszy, a już powinniśmy się przygotowywać na drugi sezon serialu Servant, który jest kolejną produkcją serwisu Apple TV+.

Servant to opowieść o parze, która zatrudnia młodą i nieco dziwną opiekunkę. Dziewczyna ma się zająć przypominającą niemowlaka lalką o wdzięcznym imieniu Jericho. Sean i Dorothy stracili dziecko i w ten sposób w ramach terapii kobieta radzi sobie ze stratą. Jednak rzeczy zaczynają robić się coraz bardziej niepokojące i wiele wskazuje na to, że wpuścili do swojego domu coś mrocznego.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Nad serialem czuwa M. Night Shyamalan, który jest znany ze świetnego Szóstego zmysłu oraz kilku innych – raz lepszych, innym razem tragicznych – produkcji, a ostatnio dostaliśmy od niego film Glass. Wyreżyserował kilka odcinków Servanta oraz żywo angażował się w pracę nad serialem.

Kolejnym producentem wykonawczym, a jednocześnie głównym scenarzystą widowiska, jest Tony Basgallop. Pisał scenariusze do seriali Stacja Berlin, Outcast: Opętanie, Hotel Babylon, What Remains czy do świetnego, ale niedocenionego heistowego miniserialu Inside Men. To bardzo dobry wybór, bo jest nie tylko solidnym twórcą, ale przede wszystkim umie zaskoczyć widza, wywoływać żywe emocje i ma doświadczenie z grozą w odcinkach.

Servant dostanie drugi sezon

Wygląda na to, że Apple wierzy w widowisko, bo na tydzień przed premierą firma dała zielone światło kontynuacji. Shyamalan ogłosił to podczas programu The Tonight Show with Jimmy Fallon na NBC (cały wywiad poniżej – o Servancie mówi na samym końcu).

TV Guide podało wczoraj, że odnowione zostały również inne seriale Apple TV+: The Morning Show, See, Dickinson oraz For All Mankind. Reżyser i scenarzysta Servanta już teraz ostro pracują nad drugim sezonem i mają nam w nim zaserwować naprawdę szalone rzeczy. Na tę chwilę nazbierali pomysłów na sześć odsłon.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Premiera pierwszego sezonu serialu Servant odbędzie się 28 listopada na Apple TV+. W dniu premiery będziecie mogli obejrzeć trzy odcinki tego 10-odcinkowego widowiska. Mają trwać średnio po 30 minut każdy. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun produkcji.

Serial Servant w serwisie Apple TV+>>

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x