Servant sezon 2 apple tv plus
"Servant" (Apple)
in

SUPER!SUPER!

“Servant” – Apple TV Plus zapowiada drugi sezon świetnego dreszczowca

Apple ogłosiło, że “Servant” wróci z drugim sezonem w styczniu i przypomina, iż warto nadrobić pierwszą odsłonę serialu.

“Servant” to dreszczowiec od Apple TV Plus, który został napisany przez Tony’ego Basgallopa (“Inside Men”) i wyprodukowany przez M. Nighta Shyamalana (“Szósty zmysł”). Serial wróci do serwisu z nowymi odcinkami 15 stycznia 2021 roku.

Pierwszy sezon okazał się wielkim sukcesem artystycznym. Serial na Rotten Tomatoes ma ocenę 7.15/10, a na IMDB 7,6/10. My byliśmy jeszcze przychylniejsi i w naszej recenzji widowisko dostało 9/10.

Historia zaczyna się od zatrudnienia młodej opiekunki do lalki (w tej roli Nell Tiger Free), dzięki której Dorothy (Lauren Ambrose) radzi sobie z traumą po stracie dziecka. Niedługo rzeczy zaczynają nabierać dziwacznego obrotu, a wszystko obserwuje pracujący przede wszystkim z domu mąż Dorothy, Sean (Toby Kebbell).

Oglądaj serial “Servant” w serwisie Apple TV Plus >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Netflix q3 2020 raport kwartalny

Netflix zwolnił w trzecim kwartale, ale rok do roku wciąż jest siłą natury

Black Narcissus serial zwiastun

“Black Narcissus” od FX i BBC na kolejnym elektryzującym zwiastunie