Servant sezon 2 apple tv plus
"Servant" (Apple)
in

SUPER!SUPER!

“Servant” – Apple TV Plus zapowiada drugi sezon świetnego dreszczowca

Apple ogłosiło, że “Servant” wróci z drugim sezonem w styczniu i przypomina, iż warto nadrobić pierwszą odsłonę serialu.

“Servant” to dreszczowiec od Apple TV Plus, który został napisany przez Tony’ego Basgallopa (“Inside Men”) i wyprodukowany przez M. Nighta Shyamalana (“Szósty zmysł”). Serial wróci do serwisu z nowymi odcinkami 15 stycznia 2021 roku.

Pierwszy sezon okazał się wielkim sukcesem artystycznym. Serial na Rotten Tomatoes ma ocenę 7.15/10, a na IMDB 7,6/10. My byliśmy jeszcze przychylniejsi i w naszej recenzji widowisko dostało 9/10.

Historia zaczyna się od zatrudnienia młodej opiekunki do lalki (w tej roli Nell Tiger Free), dzięki której Dorothy (Lauren Ambrose) radzi sobie z traumą po stracie dziecka. Niedługo rzeczy zaczynają nabierać dziwacznego obrotu, a wszystko obserwuje pracujący przede wszystkim z domu mąż Dorothy, Sean (Toby Kebbell).

Oglądaj serial “Servant” w serwisie Apple TV Plus >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Netflix q3 2020 raport kwartalny

Netflix zwolnił w trzecim kwartale, ale rok do roku wciąż jest siłą natury

Black Narcissus serial zwiastun

“Black Narcissus” od FX i BBC na kolejnym elektryzującym zwiastunie