serialowy.pl strony o serialach strona o serialach serwis serialowy
Logo: Serialowy.pl; edycja: Popkulturyści
in , ,

SUPER!SUPER!

Serialowy.pl to strona o serialach, od której warto rozpocząć dzień

Zanim obejrzycie kolejny serial, sprawdźcie, co o nim napisali w serwisie Serialowy.pl. Tam znajdziecie najświeższe informacje, ciekawą publicystykę, niecodzienne rankingi oraz sporo recenzji.

Serialowy.pl to jeden z kilku liczących się serwisów w Polsce traktujących wyłącznie o serialach. Jeszcze nie jest najpopularniejszy, jednak jego redakcja ma ambicje, by witryna stała się miejscem, które odwiedza każdy z Was – poszukujący informacji o historiach w odcinkach. Są na dobrej drodze, do osiągnięcia celu, który sobie wyznaczyli.

Jest o co walczyć, gdyż już sam fakt, iż mamy boom na strony o serialach, pokazuje, jak popularna stała się ostatnio ta forma filmowa. Ponadto codziennie jesteśmy zalewani masą nowych produkcji, a doniesienia o nich ciężko zgłębić na własną rękę. Dlatego potrzebujemy miejsc, w których redaktorzy uporządkują codzienną masę informacji i zaprezentują czytelnikom te najciekawsze oraz najbardziej wartościowe. Z serwisem Serialowy.pl nie zgubicie się w gąszczu infotainmentowego zamieszania.

strony o serialach serwis serialowy
Takie strony o serialach, jak serwis Serialowy.pl to skarb.

Jednak to nie wszystko, gdyż możecie tam poczytać, chociażby recenzje najnowszych sezonów seriali. Oto przykłady kilku ostatnich:

Wystarczy chwilę poczytać, by dowiedzieć się, iż redaktorzy wiedzą, o czym piszą, a ich teksty są profesjonalne i pomagają szybko zdecydować, co warto obecnie oglądać. Nawet wtedy, kiedy nie zgadzacie się z autorami, to widać, iż wykonują pracę z pasją, a na koniec dnia warto przypomnieć sobie, że odbiór seriali jest subiektywny.

Serwis Serialowy.pl pomoże Wam nie zgubić się w gąszczu nowości, ale nie tylko. Ważną częścią strony są autorskie rankingi.

Ich pisanie wymaga pewnego wysiłku i wiedzy o opisywanym temacie, kiedy mają mieć jakikolwiek sens. Co cieszy – tu mają i pojawiają się na stronie w miarę regularnie. Nawet nieuwzględnienie Nancy Botwin w rankingu najgorszych serialowych rodziców wybaczam, gdyż redaktorzy odwalają kawał dobrej roboty.

Znajdziecie tam nie tylko rankingi gatunkowe, np. listę najlepszych seriali kryminalnych czy młodzieżowych, ale również te zgłębiające specyficzne nurty, jak seriale o zombiakach czy wilkołakach.

W serwisie Serialowy.pl znajdziecie również publicystykę.

Tą lekką i przyjemną, ale także również nieco poważniejszą. Ostatnio serwis zabłysnął tekstem Piotra Markiewicza o… Miodowych latach. Wbrew pozorom warto przeczytać. Jest to część bardzo fajnego cyklu publicystycznego Kiedyś to było…. Redakcja nie ogranicza się on wyłącznie do tematu seriali. Na łamach serwisu pojawiają się również teksty o szeroko pojętej branży jak, chociażby o wpis Adrianny Micho traktujący o Netfliksie.

Ciekawostką jest kategoria Plac zabaw, dosyć świeży i dopiero rozkręcany dział, gdzie redaktorzy skupiają się na rzeczach lekkich i nieco innych – quizach, memach czy plotkach.

Serialowy.pl to kolejna strona internetowa o serialach, którą warto znać i dodać sobie do zakładek, RSS-ów, polubić na Facebooku – jakkolwiek konsumujecie tego typu treści. Mam nadzieję, że serwis Serialowy.pl będzie się mocno i szybko rozwijał, stając się kolejnym miejscem w sieci, które serialomaniacy będą odwiedzali nałogowo i regularnie – jak życzy sobie tego redakcja i czego ja jej życzę również.

Czytaj serwis Serialowy.pl >>

[interaction id=”5bdf14be82434bad4a5d9f29″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

4 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

twitter netflix polska twitter netflix twitter chua pani domu prezentuje

Netflix Polska na Twitterze: Chu***a Pani Domu prezentuje

netflix 1983 netflix 1983 serial 1983 zwiastun 1983

1983 – oficjalny zwiastun pierwszego polskiego serialu Netflixa