The Boys sezon 4

Serialowy.pl to strona o serialach, od której warto rozpocząć dzień

Dariusz Filipek
4 min czytania
Logo: Serialowy.pl; edycja: Popkulturyści

Z ostatniej chwili

Zanim obejrzycie kolejny serial, sprawdźcie, co o nim napisali w serwisie Serialowy.pl. Tam znajdziecie najświeższe informacje, ciekawą publicystykę, niecodzienne rankingi oraz sporo recenzji.

Serialowy.pl to jeden z kilku liczących się serwisów w Polsce traktujących wyłącznie o serialach. Jeszcze nie jest najpopularniejszy, jednak jego redakcja ma ambicje, by witryna stała się miejscem, które odwiedza każdy z Was – poszukujący informacji o historiach w odcinkach. Są na dobrej drodze, do osiągnięcia celu, który sobie wyznaczyli.

- Reklama -
Ad image

Jest o co walczyć, gdyż już sam fakt, iż mamy boom na strony o serialach, pokazuje, jak popularna stała się ostatnio ta forma filmowa. Ponadto codziennie jesteśmy zalewani masą nowych produkcji, a doniesienia o nich ciężko zgłębić na własną rękę. Dlatego potrzebujemy miejsc, w których redaktorzy uporządkują codzienną masę informacji i zaprezentują czytelnikom te najciekawsze oraz najbardziej wartościowe. Z serwisem Serialowy.pl nie zgubicie się w gąszczu infotainmentowego zamieszania.

strony o serialach serwis serialowy
Takie strony o serialach, jak serwis Serialowy.pl to skarb.

Jednak to nie wszystko, gdyż możecie tam poczytać, chociażby recenzje najnowszych sezonów seriali. Oto przykłady kilku ostatnich:

Wystarczy chwilę poczytać, by dowiedzieć się, iż redaktorzy wiedzą, o czym piszą, a ich teksty są profesjonalne i pomagają szybko zdecydować, co warto obecnie oglądać. Nawet wtedy, kiedy nie zgadzacie się z autorami, to widać, iż wykonują pracę z pasją, a na koniec dnia warto przypomnieć sobie, że odbiór seriali jest subiektywny.

Serwis Serialowy.pl pomoże Wam nie zgubić się w gąszczu nowości, ale nie tylko. Ważną częścią strony są autorskie rankingi.

Ich pisanie wymaga pewnego wysiłku i wiedzy o opisywanym temacie, kiedy mają mieć jakikolwiek sens. Co cieszy – tu mają i pojawiają się na stronie w miarę regularnie. Nawet nieuwzględnienie Nancy Botwin w rankingu najgorszych serialowych rodziców wybaczam, gdyż redaktorzy odwalają kawał dobrej roboty.

Znajdziecie tam nie tylko rankingi gatunkowe, np. listę najlepszych seriali kryminalnych czy młodzieżowych, ale również te zgłębiające specyficzne nurty, jak seriale o zombiakach czy wilkołakach.

W serwisie Serialowy.pl znajdziecie również publicystykę.

Tą lekką i przyjemną, ale także również nieco poważniejszą. Ostatnio serwis zabłysnął tekstem Piotra Markiewicza o… Miodowych latach. Wbrew pozorom warto przeczytać. Jest to część bardzo fajnego cyklu publicystycznego Kiedyś to było…. Redakcja nie ogranicza się on wyłącznie do tematu seriali. Na łamach serwisu pojawiają się również teksty o szeroko pojętej branży jak, chociażby o wpis Adrianny Micho traktujący o Netfliksie.

- Reklama -
Skazana Max serial

Ciekawostką jest kategoria Plac zabaw, dosyć świeży i dopiero rozkręcany dział, gdzie redaktorzy skupiają się na rzeczach lekkich i nieco innych – quizach, memach czy plotkach.

Serialowy.pl to kolejna strona internetowa o serialach, którą warto znać i dodać sobie do zakładek, RSS-ów, polubić na Facebooku – jakkolwiek konsumujecie tego typu treści. Mam nadzieję, że serwis Serialowy.pl będzie się mocno i szybko rozwijał, stając się kolejnym miejscem w sieci, które serialomaniacy będą odwiedzali nałogowo i regularnie – jak życzy sobie tego redakcja i czego ja jej życzę również.

Czytaj serwis Serialowy.pl >>

[interaction id=”5bdf14be82434bad4a5d9f29″]

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
4 komentarze