sense8 finał Ostatnie spotkanie z Sense8. Sprawdź zwiastun finału
Ekipa z Sense8 (Netflix)
in

Ostatnie spotkanie z Sense8. Sprawdź zwiastun finału

Sense8 wraca na Netflix ostatni raz. Nie w formie nowego sezonu, a z finałowym odcinkiem, który będzie trwał aż 151 minut. Dostał właśnie zwiastun.

Serial Sense8 wzbudzał od samego początku kontrowersje oraz spotkał się z bardzo mieszanymi opiniami. Sam porzuciłem ciekawie zapowiadające się widowisko po kilku odcinkach. Wraz z 2. sezonem ogłoszono, iż projekt nie zostanie przedłużony. Tym samym fani ruszyli z akcją #RenewSense8. Netflix ugiął się pod ich presją i pozwolił kiedyś braciom, a obecnie siostrom Wachowskim na domknięcie historii. Dziś zaprezentowano zwiastun ostatniego odcinka.

Finałowy odcinek serialu o osobach żyjących telepatycznie wspólnymi życiami, obejrzycie już 8 czerwca. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że Wachowskie pozwoliły sobie na wiele, gdyż nie miały nic do stracenia. Dlatego możemy spodziewać się jazdy po bandzie.

Sense8 w serwisie Netflix

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

Co nowego na HBO i Cinemax w czerwcu? Lista filmów i seriali

Co nowego na HBO i Cinemax w czerwcu? Lista filmów i seriali

młody sheldon hbo go

Młody Sheldon na HBO GO