sense8 finał Ostatnie spotkanie z Sense8. Sprawdź zwiastun finału
Ekipa z Sense8 (Netflix)
in

Ostatnie spotkanie z Sense8. Sprawdź zwiastun finału

Sense8 wraca na Netflix ostatni raz. Nie w formie nowego sezonu, a z finałowym odcinkiem, który będzie trwał aż 151 minut. Dostał właśnie zwiastun.

Serial Sense8 wzbudzał od samego początku kontrowersje oraz spotkał się z bardzo mieszanymi opiniami. Sam porzuciłem ciekawie zapowiadające się widowisko po kilku odcinkach. Wraz z 2. sezonem ogłoszono, iż projekt nie zostanie przedłużony. Tym samym fani ruszyli z akcją #RenewSense8. Netflix ugiął się pod ich presją i pozwolił kiedyś braciom, a obecnie siostrom Wachowskim na domknięcie historii. Dziś zaprezentowano zwiastun ostatniego odcinka.

https://www.youtube.com/watch?v=c_Vmwz3IkVA&feature=youtu.be

Finałowy odcinek serialu o osobach żyjących telepatycznie wspólnymi życiami, obejrzycie już 8 czerwca. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że Wachowskie pozwoliły sobie na wiele, gdyż nie miały nic do stracenia. Dlatego możemy spodziewać się jazdy po bandzie.

Sense8 w serwisie Netflix

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Co nowego na HBO i Cinemax w czerwcu? Lista filmów i seriali

Co nowego na HBO i Cinemax w czerwcu? Lista filmów i seriali

młody sheldon hbo go

Młody Sheldon na HBO GO