sex education sezon 3 zwiastun data premiery zwiastun
Trzeci sezon "Sex Education" jeszcze we wrześniu na Netfliksie
in

“Sex Education” wraca na łono Netflixa z trzecim sezonem i zapowiada się świetnie. Mamy zwiastun serialu!

Zwiastun trzeciego sezonu serialu “Sex Education” (Netflix/YouTube)

Netflix ma takie seriale, dla których warto do serwisu wracać pomimo podwyżki ceny subskrypcji. “Sex Education” jest zdecydowanie jedną z takich pozycji. Widowisko wraca w dobrym stylu z trzecią odsłoną jeszcze w tym miesiącu.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
NETFLIX / SEX EDUCATION

“Sex Education” to jeden z najciekawszych i bardziej kontrowersyjnych seriali Netflixa. Produkcja o dorastaniu walijskich nastolatków zachwyciła zarówno widzów, jak i krytyków. Dokładna data premiery powrotu serialu to 17 września o 9:00. Już teraz możecie obejrzeć zwiastun trzeciego sezonu.

Najprawdopodobniej do kontynuowania przygody z “Sex Education” nie trzeba Was szczególnie namawiać. Oceny widowiska mówią same za siebie. Na Rotten Tomatoes pierwszy sezon serialu ma notę 8,1/10 (91% pozytywnych recenzji), a drugi jeszcze wyższą, bo aż 8,3/10 (przy 98% opinii na tak). Nie tylko krytycy chwalą produkcję Netflixa. Na IMDB międzynarodowa widownia wystawiła serialowi 8,3/10, a na polskim Filmwebie słabsze, ale ciągle solidne 7,6/10. Również my chwalimy serial stworzony przez Laurie Nunn — zarówno pierwsza, jak i druga odsłona to na Popkulturystach mocne ósemki.

Co nowego w trzecim sezonie?

Netflix podzielił się z nami zarysem fabuły trzeciego sezonu. Z informacji prasowej dowiadujemy się, że Otis ma dziewczynę i wąs, Eric chce uprawiać seks, a Jean będzie mieć dziecko. Tymczasem nowa dyrektorka szkoły, Hope (w tej roli Jemima Kirke), próbuje przywrócić Moordale do rangi filaru doskonałości. Z kolei Aimee odkrywa feminizm, a Jackson przeżywa zauroczenie. Ponadto zagubiona wiadomość głosowa wychodzi na jaw. Mamy się przygotować na zobowiązania wobec zwierząt, zjawiska z kosmosu, sromowe babeczki i o wiele więcej Pani Groff.

Wrócicie na kolejną odsłonę netflixowej edukacji seksualnej czy raczej darujecie sobie dalsze przygody z Otisem i jego ferajną? Dajcie znać w komentarzach, co myślicie o powrocie serialu.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Clickbait serial Netflix recenzja
4/10

“Clickbait” – sezon 1 – recenzja serialu

Jaka jest muzyka Chopina?

Jaka jest muzyka Chopina?