sex education sezon 3
Sex Education wróci z trzecim sezonem na Netflix
in

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE SZOKSZOK LOLLOL WTF?!WTF?!

Sex Education wróci z trzecim sezonem na Netflix

Niemal do przewidzenia było, że po świetnym pierwszym i według wielu jeszcze lepszym drugim sezonie, serial Sex Education wróci z trzecią odsłoną.

Mocno wyczekiwany drugi sezon Sex Education okazał się świetnym powrotem. Netflix może się pochwalić, chociażby tym, że kontynuacja na Rotten Tomatoes ma bardzo dobrą ocenę – 8/10.

Oficjalnej informacji od Netflixa jeszcze nie mamy, ale bardzo wiarygodny serwis Production Weekly poinformował, iż zdjęcia do trzeciego sezonu Sex Education rozpoczną się w maju i potrwają do września 2020 roku.

Ponadto druga odsłona zostawiła kilka furtek, które sprawiają, iż serial kontynuować wypada. Tym samym można się spodziewać, że Netflix niedługo zapowie, iż serial wróci i będzie to najprawdopodobniej początek 2021 roku.

Brytyjski serial opowiada o perypetiach nastolatków, którzy mierzą się ze swoją seksualnością i pokazuje, jak budują relacje oraz związki. Wszystko to jest opowiedziane z przymrużeniem oka, a na ekranie występują m.in. Asa Butterfield oraz Gillian Anderson.

Oglądaj Sex Education w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

netflix studio ghibli anime daty premier

Hity Studia Ghibli zmierzają na Netflix. Oto daty premier wszystkich anime!

To nie jest OK serial netflix

To nie jest OK – serial Netflixa od producentów Stranger Things i The End of the F***ing World