sex education 2 sezon drugi sezon 2
Zwiastun drugiego sezonu Sex Education (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Sex Education wraca na Netflix. Zwiastun zapowiada jeszcze więcej seksu!

Sex Education to jedna z najjaśniejszych zeszłorocznych nowości Netflixa. Serial okazał się wielkim hitem, więc nie kazano nam czekać długo na kontynuację całej tej seksualizacji!

Sex Education to obok Euforii jedna z najdojrzalszych zeszłorocznych opowieści o nastolatkach i ich problemach. Widowiska dzieli ton i podejmują nieco inne tematy, ale łączy je fakt, iż obie produkcje nie przebierają w środkach – są mocne, mają ostre narracje, a ich fabuły nieraz są nieprzyzwoicie dosłowne.

Opowieść o domorosłym seksualnym edukatorze, jednocześnie licealiście, który nigdy nie zaliczył, okazała się wielkim sukcesem. Pierwszy sezon na Rotten Tomatoes ma średnią ocenę 8,1/10, co jasno wskazuje, że krytycy byli nim zachwyceni. Na IMDB serial ma średnią notę 8,3/10 i to doskonale potwierdza zgodność wśród widzów oraz krytyków. Wczoraj spadło embargo na recenzje drugiego sezonu, ale naszą opinią dotyczącą kontynuacji podzielimy się z Wami dopiero dzień przed premierą. Poprzedni sezon również na Popkulturystach spotkał się z ciepłym przyjęciem i dostał solidne 8/10.

Premiera drugiej odsłony Sex Education odbędzie się już 17 stycznia 2020 roku w serwisie Netflix.

W głównego bohatera ponownie wcielił się Asa Butterfield, a jego serialową matkę kolejny raz zagra Gillian Anderson, która wciela się w cenioną, ale pokręconą seksuolożkę. Ponadto wracają przyjaciele Otisa, w których wcielili się Ncuti Gatwa oraz Emma Mackey. Jak pierwszy, tak i drugi sezon powstał pod scenopisarskim okiem Laurie Nunn, która nie boi się podejmować mocnych tematów – od masturbacji poprzez oswajanie się z orientacją seksualną aż po aborcję.

Oglądaj serial Sex Education w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie recenzja filmu kino film
8/10

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (Star Wars: The Rise of Skywalker) – recenzja filmu

Aaron Hernandez: W głowie mordercy netflix serial dokumentalny zwiastun

Aaron Hernandez: W głowie mordercy – Netflix i serial dokumentalny o mordercy z NFL