Sexify polski serial Netflixa
Sexify (Netflix)
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?!

Sexify – nowy polski serial Netflixa połączy świat kobiet i start-upów

Netflix zapowiedział, że w tym roku obejrzymy kolejny polski serial – Sexify, który opowie o start-upie mającym być rewolucją w życiu seksualnym.

Sexify będzie komediodramatem opowiadającym o trzech studentkach, biorących udział w konkursie na najlepszy start-up. Pada na aplikację, która ma być rewolucją w życiu erotycznym. Jednak, by wygrać, muszą dogłębnie zbadać seksualność i tak Natalia, Paulina i Monika wchodzą coraz głębiej w świat seksu. Jednak historia dotknie nie tylko tematów erotycznych, ale również zgłębi życie współczesnych kobiet i pod płaszczykiem prowokacji i humoru obejmie takie tematy jak dojrzewanie i odkrywanie kobiecej siły.

Pierwszy sezon Sexify będzie miał osiem odcinków. Serial nakręci dla Netflixa Akson Studio. Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialni są Piotr Domalewski (Cicha noc) oraz Kalina Alabrudzińska (Nic nie ginie). W rolach głównych zobaczymy Aleksandrę Skrabę, Marię Sobocińską oraz Sandrę Drzymalską. Premiera widowiska odbędzie się jeszcze w 2020 roku.

Netflix do tej pory doczekał się zaledwie jednego polskiego serialu oryginalnego – niezbyt dobrze przyjętego przez widzów i krytyków 1983. Poza Sexify obecnie czekamy na kilka polskich seriali od Netflixa – W głębi lasu oraz prawdopodobnie Erynie. Ponadto rodzime elementy odnajdziemy we Wiedźminie oraz nadchodzącej belgijskiej produkcji Kierunek: Noc. Serwis pracuje również nad produkcjami dokumentalnymi, które powinny pojawić się w bibliotece już niedługo.

Oglądaj serial Sexify w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

kingdom sezon 2 koreański serial netflix

Kingdom wraca z drugim sezonem i zapowiada się zombiastycznie

Katoflix

Katoflix, czyli katolicy znowu mają głos! Kasujemy Netflix?!?