Sexify polski serial Netflixa
Sexify (Netflix)
in

SUPER!SUPER! OkropneOkropne

Sexify – nowy polski serial Netflixa połączy świat kobiet i start-upów

Netflix zapowiedział, że w tym roku obejrzymy kolejny polski serial – Sexify, który opowie o start-upie mającym być rewolucją w życiu seksualnym.

Sexify będzie komediodramatem opowiadającym o trzech studentkach, biorących udział w konkursie na najlepszy start-up. Pada na aplikację, która ma być rewolucją w życiu erotycznym. Jednak, by wygrać, muszą dogłębnie zbadać seksualność i tak Natalia, Paulina i Monika wchodzą coraz głębiej w świat seksu. Jednak historia dotknie nie tylko tematów erotycznych, ale również zgłębi życie współczesnych kobiet i pod płaszczykiem prowokacji i humoru obejmie takie tematy jak dojrzewanie i odkrywanie kobiecej siły.

Pierwszy sezon Sexify będzie miał osiem odcinków. Serial nakręci dla Netflixa Akson Studio. Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialni są Piotr Domalewski (Cicha noc) oraz Kalina Alabrudzińska (Nic nie ginie). W rolach głównych zobaczymy Aleksandrę Skrabę, Marię Sobocińską oraz Sandrę Drzymalską. Premiera widowiska odbędzie się jeszcze w 2020 roku.

Netflix do tej pory doczekał się zaledwie jednego polskiego serialu oryginalnego – niezbyt dobrze przyjętego przez widzów i krytyków 1983. Poza Sexify obecnie czekamy na kilka polskich seriali od Netflixa – W głębi lasu oraz prawdopodobnie Erynie. Ponadto rodzime elementy odnajdziemy we Wiedźminie oraz nadchodzącej belgijskiej produkcji Kierunek: Noc. Serwis pracuje również nad produkcjami dokumentalnymi, które powinny pojawić się w bibliotece już niedługo.

Oglądaj serial Sexify w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

kingdom sezon 2 koreański serial netflix

Kingdom wraca z drugim sezonem i zapowiada się zombiastycznie

Katoflix

Katoflix, czyli katolicy znowu mają głos! Kasujemy Netflix?!?