she-hulk serial disney plus
Serial She-Hulk na Disney+ (Marvel Comics)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL SZOKSZOK SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

She-Hulk, czyli zielona prawniczka z serialem na Disney+

She-Hulk to jeden z trzech zapowiedzianych dziś seriali Marvel Studios na Disney+, którego akcja będzie toczyła się w tym samym świecie, w którym funkcjonują Avengers.

Poza She-Hulk na małych ekranach w najbliższych latach zobaczymy jeszcze kilka innych widowisk od Marvel Studios. Będziemy mogli śledzić seriale The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision, Loki, Hawkeye, a także Ms. Marvel oraz Moon Knight.

She-Hulk, a właściwie Jennifer Walters, to wzięta prawniczka, a gdy zajdzie potrzeba, zamienia się w siejącą spustoszenie zieloną superbohaterkę. Ta niezwykle napalona osoba zyskała swoje moce przez transfer krwi od swojego kuzyna Bruce’a Bannera, czyli słynnego Hulka. Jednak w przeciwieństwie do niego o wiele lepiej panuje nad swoimi umiejętnościami. Kiedy nie walczy o sprawiedliwość pięściami, to posługuje się literą prawa w sądzie, niejednokrotnie broniąc tam innych superbohaterów.

Logo serialu She-Hulk (Marvel Studios)
Logo serialu She-Hulk (Marvel Studios)

Serial podobnie jak Ms. Marvel i Moon Knight, zalicza się do IV fazy Marvel Cinematic Universe, co pozwala sądzić, że wszystkie trzy zapowiedziane widowiska obejrzymy w latach 2020-2021.

Źródło: Comic Book, Comic Book

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

ms marvel disney plus serial

Ms. Marvel z własnym serialem na Disney+

the mandalorian zwiastun serial disney plus

Zwiastun serialu The Mandalorian w pełnej krasie