she-hulk serial disney plus
Serial She-Hulk na Disney+ (Marvel Comics)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SEXYSEXY SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?!

She-Hulk, czyli zielona prawniczka z serialem na Disney+

She-Hulk to jeden z trzech zapowiedzianych dziś seriali Marvel Studios na Disney+, którego akcja będzie toczyła się w tym samym świecie, w którym funkcjonują Avengers.

Poza She-Hulk na małych ekranach w najbliższych latach zobaczymy jeszcze kilka innych widowisk od Marvel Studios. Będziemy mogli śledzić seriale The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision, Loki, Hawkeye, a także Ms. Marvel oraz Moon Knight.

She-Hulk, a właściwie Jennifer Walters, to wzięta prawniczka, a gdy zajdzie potrzeba, zamienia się w siejącą spustoszenie zieloną superbohaterkę. Ta niezwykle napalona osoba zyskała swoje moce przez transfer krwi od swojego kuzyna Bruce’a Bannera, czyli słynnego Hulka. Jednak w przeciwieństwie do niego o wiele lepiej panuje nad swoimi umiejętnościami. Kiedy nie walczy o sprawiedliwość pięściami, to posługuje się literą prawa w sądzie, niejednokrotnie broniąc tam innych superbohaterów.

Logo serialu She-Hulk (Marvel Studios)
Logo serialu She-Hulk (Marvel Studios)

Serial podobnie jak Ms. Marvel i Moon Knight, zalicza się do IV fazy Marvel Cinematic Universe, co pozwala sądzić, że wszystkie trzy zapowiedziane widowiska obejrzymy w latach 2020-2021.

Źródło: Comic Book, Comic Book

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

ms marvel disney plus serial

Ms. Marvel z własnym serialem na Disney+

the mandalorian zwiastun serial disney plus

Zwiastun serialu The Mandalorian w pełnej krasie